העיסוי הרפואי הקל על הכאבים שנגרמו מתאונת דרכים 

נחנכה מרפאת כללית רפואה משלימה בחולון. סקירה דוסיז צרכנות

תושבת גבע בנימין עברה תאונת דרכים ורכבה התהפך. בשל כאבים עזים שנגרמו מהפציעה, הומלץ לה על רפואה אינטגרטיבית, המשלבת בין רפואה מערבית לטיפולי רפואה משלימה. הודות לטיפולי עיסוי רפואי במרפאת כללית רפואה משלימה בפסגת זאב, היא חשה הקלה משמעותית במצ

האישה, בת 48 תושבת גבע בנימין, עברה תאונת דרכים לפני כשלוש שנים, במהלכה רכבה התהפך. בעקבות פציעותיה, הומלץ לה על רפואה אינטגרטיבית, המשלבת את הרפואה המערבית יחד עם טיפולי רפואה משלימה על מנת להקל על כאביה העזים.   

בעקבות כך, האישה החלה לעבור סדרת טיפולי עיסוי רפואי במרפאת פסגת זאב של כללית רפואה משלימה אצל המטפלת עידית דומברובנר. הטיפולים המשלימים, כך העידה האישה, הקלו על מצבה וסייעו לתפקודה בחיי היום יום.   

"אני מרגישה חובה וזכות להביע רגשי תודה והערכה כלפיה", כתבה עידית למטפלת עידית והוסיפה: "הגברת עידית קשובה לצרכי המטופל ומעניקה את הטיפול ברמה מקצועית גבוהה, בנעימות ובאכפתיות, ממש מכל הלב".      

האישה הודתה בהזדמנות זו גם לצוות המזכירות של המרפאה הודות למקצועיות ולתודעת השירות הגבוהה שהן מעניקות לה ולמטופלים אחרים.   

כתובת המרפאה:   

חיל האוויר 65, ירושלים   

טלפון- 077-7727472   

___________

הטיפולים המשלימים שסייעו לאישה בת 84 לעמוד וללכת   

תושבת הצפון, בת 84, סבלה מכאבים בברכיים וברגליים והיתה אמורה לעבור ניתוח להחלפת מפרקי הברכיים. בעקבות סירובה, היא פנתה לטיפולים משלימים – טיפולי עיסוי רפואי, במרפאת אודיטוריום של כללית רפואה משלימה בחיפה, אשר הקלו על מצבה באופן משמעותי. לאחרונה כתבה מכתב הוקרה למרפאה   

האישה, בת 84 תושבת חיפה, מטופלת מזה שנים במרפאת אודיטוריום של כללית רפואה משלימה בעיר. היא עוברת טיפולי עיסוי רפואי אצל המטפלת אצל ורוניקה אס הילו בשל כאבים בברכיים וברגליים.   

במשך שנים היא סובלת מכיפוזיז, מצב רפואי אשר גורם לה לכאבים בעמוד השדרה וליציבה לקויה. האישה סיפרה עוד כי לאחר אבחון שקיבלה מהרופא, להחלפת מפרקי הברכיים, היא החליטה שבגילה המתקדם היא אינה מעוניינת לעבור ניתוחים ועל כן ביקשה למצוא פתרונות אשר יקלו על כאביה.   

בעזרת טיפולי העיסוי העקביים האישה מציינת כי אלה עוזרים לה ללכת ואף מצליח ליישר לה את הגב.   

אחרי הטיפולים היא יכולה ללכת ולעמוד. זה נותן לה רוגע בגילה המתקדם ועוזר להקל על הכאבים ברגליים.   

לאחרונה היא הודתה למטפלת על שמצליחה להקל על מצבה הרפואי בגילה.   

___________

דיקור סיני ועיסוי רפואי סייעו בהקלה על כאבים לאחר תאונת דרכים 

תושבת הצפון, שעברה תאונת דרכים קשה מאוד, סבלה משברים בגופה ונאלצה לעבור שיקום במשך חודש שלם. הודות לרפואה אינטגרטיבית, שמשלבת רפואה מערבית עם טיפולי רפואה משלימה – דיקור ועיסוי רפואי, חל שיפור משמעותי במצבה. לאחרונה כתבה מכתב הערכה למרפאת כללית רפואה משלימה בנהריה 

תושבת קיבוץ כברי, דנה מוטעי קרוצ'י, אם לילד בן 9, עברה לפני כשנתיים וחצי תאונת דרכים קשה מאוד, בעקבותיו נאלצה לעבור ניתוח קיסרי בשבוע ה-35, אך למרבה הצער, העובר לא שרד. בנוסף, היא סבלה מפציעות ושברים רבים בכף היד, באגן, בעצם הזנב, בירך וכן דלקות ממכות יבשות, פגיעה בחוליות, פגיעה בברך ועוד. היא אושפזה למשך חודש בבית החולים, המשיכה לשיקום בקהילה ואז הומלץ לה לשלב טיפולי רפואה משלימה על מנת לסייע על הכאב.   

"בתחילה היו הרבה שברים וכאבים עצומים בכל הגוף ולא יכולתי לזוז הרבה, הכאב שיתק אותי והתנועה בגוף הייתה מינימלית", סיפרה דנה. "הדיקור היה הדבר היחיד שהפחית את הכאב באופן מיידי וכשראיתי כמה זה משפר את איכות החיים שלי, התמדתי להגיע לדיקור פעמיים בשבוע במשך כחצי שנה, במקביל לפיזיותרפיה". 

לאחר הפסקה של חודשיים מטיפולי הדיקור הסיני, סיפרה דנה, "עוצמת הכאבים בגוף החמירה וממש שיתקה אותי ואת היכולת שלי להצליח אפילו לקום מהמיטה. הייתי מושבתת, כאבים בכל צד ימין, נימול בידיים באופן כרוני שלא יכולתי לשלוט על התנועה, כאבים בגב ובצוואר, והקרנה לרגל ימין. ואז הבנתי שאני צריכה לחזור לטיפול. הפעם יכולתי יותר 'לקבל מגע' כי השברים פחות כאבו". 

בשלב זה, ציינה דנה, שהופנתה להתייעצות מחודשת במרפאת כללית רפואה משלימה בנהריה, שם טופלה אצל המטפלת קורין. "קורין היא המעסה הכי טובה עם ידי זהב של ריפוי, היא פשוט ידעה והרגישה מבפנים איפה העצב שנפגע בחוליות שבעמוד השדרה שנפגע בעקבות התאונה ופשוט עבדה בידיים מקצועיות לשחרר ולטפל בכאב". 

כיצד השפיע העיסוי הרפואי על מצבך ? 

"כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה וחזרתי לזוז . יכולתי לחזור לעבודה כבר למחרת. לאחר מכן הגעתי אליה כל שבוע במשך חצי שנה והשיפור וההקלה בעוצמות הכאב והתפקוד היומי השתפרו פלאים! לאחר מכן הגעתי אחת לשבועיים-שלושה. היא הוסיפה וסיפרה לי שלפני כמה שנים היא עברה בעצמה תאונת דרכים והיא יודעת איך זה מרגיש כשכואב. ברור לי שמעבר לידע שיש לה ולגישה המקצועית מתוך התנסות אישית אדם יודע לתת טיפול בהרגשה ובגישה בשילוב. היא מקצועית, ידי זהב מבורכות והידע שלה על האנטומיה של הגוף ברמה גבוהה, אחרת לא יכלה לטפל בי כך ולעזור לי בריפוי".  

דנה הוקירה את המטפלים קורין המעסה וארז המדקר ולצוות המרפאה שקיבל אותה ברגישות ובמקצועיות. 

האם את ממשיכה לקבל את הטיפול  ? 

"כן, בהחלט. היום לעיתים פחות תכופות מההתחלה, אך עדיין מגיעה אחת לשבועיים- שלושה". 

___________

הדיקור הסיני סייע להקלת הטינטון באוזניים וכאבי הברכיים   

תקוה פנירי פנתה למרפאת כללית רפואה משלימה בתל מונד בשל מספר בעיות רפואיות. היא ציינה כי סבלה מטנטונים באוזניים, מנחירות ומכאבים בברך. היא הופנתה, כאמור, לקבל סדרת טיפולי דיקור סיני במרפאת תל מונד ומאז מצבה השתפר.   

"לאחר טיפול ראשון כבר הרגשתי הקלה", סיפרה תקוה. "הטנטונים ירדו ברמה משמעותית, כך גם הנחירות והכאבים בברך".   

עוד ציינה תקוה: "אני מרגישה לאחר הטיפול הרבה יותר חיונית ועם אנרגיות טובות".   

תקווה הודתה למטפל זיו מאיר, המדקר שטיפל בה, "על יחס חם, אדיב והמון הקשבה".   

כתובת המרפאה: הדקל 47, מרכז מונד סנטר, תל מונד. 

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים