הרצאה מקצועית לצוות הרפואי של בריאות הילד באשקלון

הצוות הרפואי של המרכז לבריאות הילד באשקלון השתתפו ביום עיון אודות יתרונות הרפואה המשלימה, בדגש על טיפול ביופידבק. טיפול זה מסייע להתמודד עם הפרעות קשב, חרדות, נדודי שינה ועוד

מעת לעת מקיימת כללית רפואה משלימה הרצאות מקצועיות לצוותים רפואיים של קופת חולים כללית. מפגש כזה היה לאחרונה במרכז בריאות הילד באשקלון, בו השתתף הצוות הרפואי: אחיות, רוקחות ועובדות מנהל יחד עם קטי אלימלך, המנהלת האדמיניסטרטיבית ממרכז בריאות הילד.

חזי שגיא, מטפל בביופידבק ממרפאות כללית רפואה משלימה אשקלון, הסביר על מגוון הבעיות שבהן ניתן לטפל באמצעות ביופידבק לילדים ומבוגרים: הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות, הרטבת לילה, טיקים ווקאליים ומוטורים, חרדות, אי שקט, נדודי שינה, עצירות, פוביות ממעליות, טיסות ,טיפולים רפואיים ועוד.

בנוסף, הסביר על סיפורי הצלחה של מטופלים ואף ביצע הדגמה על אחת האחיות. הצוות המקצועי אמר לאחר ההרצאה כי המידע שקיבלו אודות הסיוע למטופלים רבים תרמו בהיבט האישי והמקצועי.

רויטל דוד, המנהלת האדמיניסטרטיבית ממרפאת כללית רפואה משלימה אשקלון, הסבירה על  תהליך קבלת מטופל במרפאה, על צוות המטפלים, הטבות למבוטחי המושלם, יתרונות הטיפול במסגרת מרפאות כללית רפואה משלימה.

מנהלת קשרי הקהילה רחל קלמנוביץ' הסבירה שרשת מרפאות כללית רפואה משלימה רואה חשיבות גבוהה בהעלאת המודעות לטיפולי הרפואה המשלימה ויתרונותיהם גם בקרב הגורמים המקצועיים בתחום הרפואה הקונבנציונאלית, בכדי לאפשר להן לספק למטופליהן מעטפת רחבה יותר של טיפולים. "אני מודה לד"ר פאיד אלעוברה, מנהל הרפואי במרכז בריאות הילד, לקטי אלימלך המנהלת האדמיניסטרטיבית , למזל ברום מנהלת הסיעוד על שיתוף הפעולה עם כללית רפואה משלימה".

תמונת אילוסטרציה

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים