חברת הלן דורון ועמותת "מגדל אור" למען עיוורים ולקויי ראייה

חברת הלן דורון ועמותת "מגדל אור" למען עיוורים ולקויי ראייה. סקירה דוסיז צרכנות.

החברה הישראלית "הלן דורון" הפועלת ב – 39 מדינות ברחבי העולם בתחום לימודי השפה האנגלית ומתמטיקה לילדים ובני נוער, נערכת כבכל שנה להכנת ערכות לימוד עבור כל אחד מכרבע מיליון תלמידיה. חודש אוגוסט נחשב  לתקופת "השיא" במהלכו מרכיבים עשרות עובדים במרכז הלוגיסטי של החברה את ערכות הלימוד וחומרי ההדרכה לכל תלמידי ומורי החברה בארץ ובעולם, לקראת פתיחת שנת הלימודים.

הלן דורון משתפת פעולה עם מרכז "מגדל אור", מרכז רב שירותי לקידום אנשים עם לקות ראייה או עיוורון בתחום התפקודי, התעסוקתי, החברתי והרגשי. 70-100 אלף ערכות בכל שנה מורכבות ע"י העמותה עבור החברה ועוברות תהליך שלם של קבלת החומרים, תפעול, בקרת איכות וכו', כאשר אחוז הטעות הוא 0.

ערכות הלימוד של הלן דורון לתלמידים כוללות תיק גב המכיל חוברות הלימוד בשיטת הלן דורון, מחברות, ספרים, דפי הדרכה ועוד. הערכות משמשות את התלמידים, המורים, הזכיינים ומרכזי הלימוד לאורך כל השנה. המרכז הלוגיסטי של הלן דורון נמצא באיזור התעשייה בר-לב, סמוך לכרמיאל.

מרכז מגדל אור פעיל יותר מ-60 שנה ומופעל משנת 2011 באמצעות עמותת 'יעדים לצפון' מייסודה של קרן רש"י, המפעל ממוקם בקרית חיים.

לדברי הלן דורון מייסדת ומנכ"לית חברת הלן דורון: "כמפעל ישראלי עם אג'נדה חברתית וכחלק מהחזון לתרום לקהילה בארץ, שיתוף הפעולה עם מרכז 'מגדל אור' עובד בצורה נפלאה. כשליש מכל החומרים שנשלחים לרשת הגלובלית שלנו מורכבים במפעל ע"י אנשים בעלי לקויות ראייה ואני מברכת על העשייה המופלאה של העמותה".

גבי כהן, מנהל המפעל: "אנו רואים זכות גדולה להיות חלק ממערך הייצור של חברת הלן דורון. השת"פ עם הלן דורון מספק עבודה, הכנסה וסיפוק רב לעובדים  ומעצים את תחושת הערך העצמי שלהם מתוך גאווה על האחריות המוטלת עליהם אותה הם מבצעים בהצלחה רבה ".

הלן דורון היא החברה המובילה בעולם בלימודי אנגלית כשפה זרה, לילדים מגיל 3 חודשים עד גיל 18. השיטה הישראלית מצליחה ופועלת ב – 39 מדינות בעולם עם  למעלה מ -1000 מרכזי לימוד. בישראל מפעילה החברה מעלה  מ- 100 נקודות לימוד בפריסה ארצית. שיטת הלן דורון מתבססת על לימודי אנגלית חווייתיים, מרתקים, מלאים במוזיקה, במשחקים, בסיפורים  ובמגוון רחב של פעילויות פדגוגיות המתוכננות בקפידה עבור כל שכבת גיל. התוצאה היא שהילדים לומדים אנגלית בקלות ובאופן טבעי, בדיוק באותה הדרך בה הם לומדים את שפת האם שלהם.

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים