טיפול טבעי שעזר לתינוק לישון טוב בלילה

טיפול טבעי שעזר לתינוק לישון טוב בלילה. סקירה דוסיז צרכנות.

הורים שבנם סבל מחוסר שקט קיצוני ובכה הרבה הגיעו למרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק, שטיפלה בו בשיטה טבעית ומרגיעה – אוסטאופתיה. הטיפולים הוכיחו את עצמם כיעילים מאוד וסייעו לתינוק להירגע, להיות נינוח ולישון טוב בלילה. השבוע ההורים העניקו מכתב תודה מרגש למטפלת ססיליה פישר.

זוג ההורים, שמתגורר באזור הצפון, גילה זמן קצר לאחר הלידה כי בנם סובל מחוסר שקט, חוסר נוחות לאורך רוב שעות היממה. לדבריהם, בנם היה בוכה הרבה וניכר כי משהו מציק לו, בעיקר לא אהב את התנוחה של שכיבה על הידיים, לאחר טונוס שרירים גבוה ונוקשות מעבר לנורמה.
לאחר ייעוץ, החליטו ההורים לנסות טיפולי אוסטאופתיה לבנם ופנו למרפאת כללית רפואה משלימה בקריון בקרית ביאליק.


"כאשר התחלתי לעבוד אתו בהחלט היה קושי, מאחר והתינוק לא הסכים שיגעו בו והיה באי שקט", סיפרה המטפלת ססיליה פישר. עם זאת, לדבריה, לאחר כשני טיפולים ותוך כדי משחק ועזרה של האמא – הפעוט אפשר לי לעבוד אתו. כעבור חמישה טיפולים ניכר שיפור אדיר במצבו".
לאחר סדרה בת 10 טיפולים ההורים דיווחו כי מצבו של בנם השתפר באופן משמעותי, הוא הפך לנינוח יותר, פחות מכווץ ונרדם הרבה יותר טוב מבעבר. השבוע העניקה האמא, חנה סולמנוביץ, מכתב תודה מרגש למטפלת ססיליה ובו כתבה: "תודה רבה לך על הטיפולים…את מתנה יקרה לעולם…שינית לנו את הילד לטובה. את, עם ידי הזהב שלך והקסם שבך, עשית עם הילד פלא ברוך השם. שיהיה לך את כל הטוב שבעולם".


אוסטאופתיה היא שיטת ריפוי המתבססת על עיסוי ומניפולציות ידניות שונות. האוסטאופת משתמש בשתי ידיו בלבד גם לאבחון המגבלות והחסמים שבגוף וגם לשחרורם. לאוסטאופת היכולת לאבחן היכן מתחיל השיבוש התנועתי הגורם לפגיעה בתפקוד התקין של מכלול מערכות או איברים בגוף. מטרת הטיפול האוסטאופתי היא להחזיר את האיזון והתנועתיות לאזור הפגוע ובכך להביא לשיפור בתפקודו ולעודד תהליך של ריפוי עצמי.

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים