0

לייקים

כשכולם מדברים על היגיינה: מכונת הכביסה של קונסטרוקטה פשוט עובדת!

עם קונסטרוקטה אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהבגדים שלכם נקיים לחלוטין, גם כשהמכונה עובדת ללא הפסקה, כיאה למשפחה החרדית ברוכת הילדים. קונסטרוקטה, פשוט באה לעבוד.

היום יותר מתמיד חשוב לשמור על היגיינה מרבית. אף אחד לא יסרב לבגד נקי שמריח נהדר, אבל במצבים מסוימים זה מתברר אפילו כהכרחי. עידן הקורונה, העלה שאלות חדשות לגבי ניקיון וחיטוי, והצורך לשמור על היגיינה מקסימלית הפך למטרה שמשותפת לכולנו.

על פי הידוע עד כה, נגיף הקורונה עובר בין בני אדם במרחק של פחות משני מטרים ולאחרונה נמצא כי הנגיף עובר לא רק במגע של ידיים עם משטחים, אלא עלול לעבור גם ממשטחים ובגדים ישירות אל דרכי הנשימה, ללא מגע יד אדם. הבגדים הם המשטח הקרוב אלינו ביותר, ולכן חשוב מאוד לשמור על היגיינת הבגדים בצורה מקסימלית. כדי למנוע הדבקה באמצעות בגדים, מסבירים המומחים, יש להחליף בגדים בתדירות גבוהה מאוד ולכבס אותם בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות לפחות, כדי שלא יישאר זכר לנגיף.

אז בזמן שכולם מדברים על היגיינה, מכונת הכביסה של קונסטרוקטה פשוט עובדת. הכירו את תוכנית הכביסה  Hygieneהמתאימה במיוחד לדרישות היגיינה גבוהות.

תוכנית Hygiene נמצאת במגוון דגמי מכונות הכביסה של קונסטרוקטה, מותג מכונות הכביסה באיכות גרמנית, ומתאימה במיוחד לבגדי תינוקות ולבעלי עור רגיש. התכנית פועלת בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות שנשמרת לאורך התכנית והודות ליותר מחזורי שטיפות ומחזורי סחיטות – הבגדים נשארים ללא שאריות סבון ומתנקים בצורה מרבית.

על רקע תוצאות הכביסה המושלמות לאורך השנים, נרשמת התעניינות גוברות בבשורת ההיגיינה של מכונות הכביסה של קונסטרוקטה המתאימה בדיוק לתקופה הזו, בה חשוב עוד יותר לשמור גם על הבגדים שלכם ושל ילדיכם נקיים והיגייניים. כי חמירא סכנתא מאיסורא!

לקונסטרוקטה, היצרנית הגרמנית המובילה מאז 1951,ישנן מכונות כביסה במגוון קיבולות, כאשר הגדולות ביותר הן 8 ו-9 ק"ג, המתאימות בדיוק לכמויות הכביסה האופייניות לבית החרדי מרובה הילדים. התקדמו למכונת כביסה קונסטרוקטה עם מנוע ללא פחמים ותיהנו ממכונה אמינה, חזקה ועמידה לאורך שנים עם 10 שנות אחריות על המנוע

ועכשיו עם 5 שנות אחריות* בתוספת 99 שקלים בלבד! עד ה-30.10.2020

*4 שנות אחריות בתוספת 99 ₪ בנוסף לאחריות המוענקת לשנה על המוצר כמפורט בתעודת האחריות. ברכישה אצל המשווקים המפורטים בתנאי המימוש ובכפוף אליהם.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קונסטרוקטה - היגיינה כביסה | סקירה "דוסיז צרכנות"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מבצעים
ריאיון השבוע
אופנה
אופנה
בילוי
בריאות
בתוך הבית
גברים
גדג'טים
חגים
טיפוח
יודאיקה
יין
ילדים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מזון
מסעדות
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
פיננסים