פורסם מכרז ליזמים במתחם "בית בלב הרובע" באשדוד

פורסם מכרז ליזמים במתחם "בית בלב הרובע" באשדוד. סקירה דוסיז צרכנות

הסכם הגג באשדוד: פורסם מכרז ליזמים במתחם הצעירים "בית בלב הרובע" באשדוד

משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פרסמו השבוע מכרז להקמת "בית בלב הרובע", פרויקט המגורים ברובע ט"ו באשדוד. במתחם החדש, שייבנה במסגרת יישום הסכם הגג בעיר, ייבנו 250 יחידות דיור בלבד במקום 750 שתוכננו בתחילה

מתחם הצעירים ברובע ט"ו בעיר, "בית בלב הרובע", ייבנה במסגרת יישום הסכם הגג באשדוד. המתחם מיועד לשטחי מסחר, מוסדות ציבור, פארק ופרויקט מגורים. על פי התוכנית המקורית דובר תחילה על בנית 750 יחידות דיור לתושבים.

עם זאת, ראש העיר אשדוד – ד"ר יחיאל לסרי וסגן ראש העיר – שמעון כצנלסון השתכנעו כי יש להפחית את מספר יחידות הדיור לטובת שמירת אופיו של הרובע. לאחר שנכחו בדיונים בנושא בוועדה המחוזית ולאחר שהתקיימו דיונים רבים, הוחלט להפסיק את קידום התוכנית המקורית ולקדם תכנון וביצוע של 250 יח"ד בלבד.

השבוע פרסמו משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל את המכרז על הקרקע עבור היזמים לטובת הקמת "בית בלב הרובע". התוכנית, שממוקמת בין מפגש שדרות גורדון ושדרות רוטשילד לבין רחוב חנה רובינא ברובע הדרומי, מגדירה מחדש את האזור המדובר עבור שטח ציבורי, מוסדות ציבור, דרכי גישה מגרש למסחר ולמגורים ומציעה מוסדות חינוך חדשים.

במכרז צוין כי בנוסף לסכום שיוצע עבור הקרקע, ישלם הזוכה במכרז גם הוצאות פיתוח למשרד הבינוי והשיכון וכן אגרות והיטלים לרשות המקומית. חוברת המכרז תפורסם באתר האינטרנט של רמ"י בהמשך אז יהיה ניתן להוריד את החוברת ולעיין בה ללא תמורה.

במנהלת הסכם הגג באשדוד מברכים על התקדמות הפרויקט והיציאה למכרז עפ"י עמדת העירייה והדגישו כי ימשיכו לקדם עם גורמי המקצוע בעיריית אשדוד את יתר הפרויקטים המתוכננים יחד עם השותפים לדרך – משרד השיכון ורמ"י.

קרדיט הדמיה: תיק פרויקטים

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים