שירות חדש בקרית טבעון: עיסוי, נטורופתיה ופרחי באך

שירות חדש בקרית טבעון: עיסוי, נטורופתיה ופרחי באך. סקירה דוסיז צרכנות

שלוחת כללית רפואה משלימה בקרית טבעון מציעה שירותים חדשים ללקוחות – עיסוי, נטורופתיה ופרחי באך. הטיפולים ניתנים בעקבות ביקוש הולך וגובר מצד הציבור ומצטרף לשירותים הקיימים – שיאצו ורפלקסולוגיה

שלוחת כללית רפואה משלימה נפתחה לפני כשנה במרפאה של "כללית" ברחוב אלכסנדר זיד 2 בקרית טבעון. את השלוחה, אשר שייכת ברמה הניהולית למרפאת כללית רפואה משלימה יוקנעם, מנהלת אפרת יפרח. שלוחה זו מציעה טיפולי שיאצו ורפלקסולוגיה אשר ניתנים לעשרות מטופלים מקרית טבעון והסביבה.

בעקבות הביקוש והדרישה לטיפולים נוספים בקרית טבעון החליטו בכללית רפואה משלימה להרחיב את סל השירותים והטיפולים ללקוחות. שלושת הטיפולים החדשים שיתווספו הם: עיסוי, נטורופתיה ופרחי באך.

עיסוי רפואי הוליסטי מסייע מאוד להפחתת כאבים, להקלה על הגוף ולהרגעה. העיסוי מתאים למבוגרים ולילדים, יעיל מאוד בהזרמת הדם ופינוי הרעלנים בגוף, אבל לא רק. עיסוי יכול לסייע בהענקת גמישות טובה יותר והגדלת טווחי התנועה בשרירים, הפחתת מתח וחרדה, הקלה על תסמיני מיגרנות וכאבי מחזור, הפחתת תופעות לוואי של פיברומיאלגיה, פריצות ובלטי דיסק, הורדת לחץ דם גבוה ועוד.
העיסוי גם יודע לפצות על הירידה בתנועתיות של השרירים והמפרקים, ועל ההאטה בקצב חילוף החומרים בקרב בני הגיל השלישי. לעיסוי יש תפקיד חיוני בטיפול בהפרעות קשה וריכוז בעיקר בילדים, שכן והוא מוריד את המתח שמצטבר אצלם בגוף, הרבה פעמים עקב שהייה ובהייה ממושכים מדי מול מסך (שגורמת ליציבה לקויה ועומס גבוה על שרירים). נשים הריוניות יכולות גם הן להפיק תועלת מהעיסוי שיודע להפחית את העומס והכאב משרירי הגוף המשתנה, בייחוד לאור העובדה שהן מוגבלות במשככי כאבים ותרופות שמותר להן לצרוך בתקופת עד הלידה.

נטורופתיה היא שיטת טיפול שמטרתה לחזק את המנגנון הטבעי של הגוף לרפא את עצמו, באמצעות תזונה נכונה, תוספי מזון וצמחי מרפא. הנטורופתיה למעשה מבוססת על האמונה כי בגוף שלנו קיימים כל כוחות הריפוי להם אנחנו זקוקים על מנת לטפל בעצמנו, גם ברמה פיזית וגם ברמה נפשית, ולכן מה שאנחנו צריכים כדי לנצל אותם באופן מיטבי הוא לסגל לעצמנו אורח חיים בריא יותר. הריפוי הנטורופתי מתמקד בשתי מטרות עיקריות: זיהוי הגורמים העלולים לעכב את תהליכי הריפוי העצמי של המטופל ובמקביל מתן טיפול לסילוק גורמים מעכבים אלה, לחיזוק הריפוי הטבעי.

את שיטת הריפוי באמצעות פרחי באך פיתח ד"ר אדוארד באך, אשר זיהה קבוצה של מצבים נפשיים הניתנים לטיפול באמצעות תמצית פרחים אחת או יותר. בסך הכל ריכז באך 38 סוגי פרחים שונים, שתמציתם מהווה בסיס לטיפול ובכל פרח תכונה בסיסית מסוימת. סוד הריפוי בעזרת פרחי באך, מושתת על ההבנה כי תהליך הריפוי תלוי בשינוי ברובד הרוחני ובשינוי ברובד הפיזי גם יחד.

זה המקום לציין כי כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתבצעים לאחר ייעוץ מקדים עם רופא, שמתאים את תוכנית הטיפולים לכל מטופל באופן אישי.

דר' מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: ""אנו שמחים להרחיב את פעילותנו למקומות נוספים ברחבי הארץ ואת שיתוף הפעולה עם מרפאות כללית. פתיחת טיפולי עיסוי רפואי הוליסטי, נטורופתיה ופרחי באך בקרית טבעון היא תולדה של הביקוש העולה מקהל המטופלים והעלייה במודעות לטיפולים משלימים בקשת רחבה של גילאים – החל מתינוקות וילדים, דרך מתבגרים ומבוגרים ועד לבני הגיל השלישי. השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית".


קרדיט צילום: עפרה קלייזר

מס' המרפאה- 077-7727032

פעילות השלוחה:
יום א- 08:00-14:00
יום ב- 08:00-12:30
יום ג- 08:00-14:00
יום ה- 08:00-12:30

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים