4

לייקים

יו"ר דירקטוריון כללית מר יוחנן לוקר סייר במרפאות כללית במחוז ירושלים

את הסיור הוביל מנהל מחוז ירושלים מר מיכאל מישורי דרעי שסקר בפני היו"ר את פעילות כללית במחוז במשבר הקורונה ובזמני שגרה ואת ההובלה של כללית בשיח הציבורי ובמרחב החרדי כולו בתקופת הקורונה

יו"ר דירקטוריון כללית, מר יוחנן לוקר, סייר במרפאות כללית במחוז ירושלים. את הסיור הוביל מנהל מחוז ירושלים בכללית, מר מיכאל מישורי דרעי, שסקר בפני היו"ר את פעילות כללית במחוז במשבר הקורונה ובזמני שגרה ואת ההובלה של כללית בשיח הציבורי ובמרחב החרדי כולו בתקופת הקורונה. במהלך הסיור הציג מנהל המגזר החרדי במחוז, הרב משה רוזנגרטן, את המהפכה שהובילה כללית בהתאמת השירותים לציבור החרדי ואת האמון הרב של הציבור החרדי בכללית שהתעצם בשנים האחרונות.

מר לוקר הגיע לביקור במרפאת כיכר השבת בירושלים ועמד מקרוב על שירותי המרפאה בהנהלתו של ד"ר הרב מרדכי פאוול שמעניקה שירות מקצועי ומסור לציבור החרדי באזור.

מנהל המחוז מר מיכאל מישורי דרעי סקר בפני היו"ר את פעילות כללית במחוז במשבר הקורונה ובזמני שגרה ואת ההובלה של כללית בשיח הציבורי ובמרחב החרדי כולו בתקופת הקורונה, פעילות שכללה מפגשי עם רבני העדה החרדית ורבני השכונות, יצירת שיח משותף והעברת מסרים והנחיות נגישות לתושבי השכונות, הקמת מוקדי דיגום בהם במרפאת דבורה הנביאה בשכונת מאה שערים ועמידה לימין הלקוחות לאורך כל התקופה במקצועיות ומסירות שזכו לשבחים רבים.

מנהל מחוז ירושלים, מר מיכאל מישורי דרעי, מסר בתום הסיור: "הצגנו היום בפני יו"ר הדירקטוריון תמצית מהיקף השירותים של כללית מחוז ירושלים ומאיכות הרפואה בקהילה, המותאמת למגזר החרדי. נמשיך לשרת נאמנה את כל האוכלוסיות במחוז כקופה המובילה במדינה".

יו"ר הדירקטוריון, מר יוחנן לוקר, אמר בסיום הסיור: "במהלך הסיור בבירה התרשמתי רבות מצוותי הרפואה והניהול אשר מלאים שאפתנות. התפעלתי מההשקעה ומתן שירות איכותי ומעולה למטופלים".

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:02