1

לייקים

חברת "אחוה" בהיפוך מגמה: 10% הנחה על מגוון מוצרים

עוגיות מיני מרוקאיות, כתר ריבה, דקליות, עוגיות שוקולד צ'יפס, גרנולה ועוגיות ללא תוספת סוכר באריזות 400-500 גרם, יימכרו במחיר של 7-9 ₪ בלבד!

יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "אחוה": "לכל אורך שנת הקורונה דאגנו לשמור על מחירים נמוכים לטובת הצרכן ובמהלך הסגר השלישי החלטנו על הוזלות נוספות בניגוד לגל התייקרויות של מוצרי המזון"

על רקע התאוששות המשק משנת הקורונה והעלייה במחירי הגלם, הודיעו מספר יצרניות כי מיד לאחר יום העצמאות יעלו את מחירי מוצרי המזון שלהם. נשיא התאחדות התעשיינים, ד"ר רון תומר, הסביר כי ישנה התאוששות כלכלית מואצת שמלווה בחבילות תמריצים ממשלתיות, ריביות נמוכות שעוזרות להצטייד בחומרי גלם וצפי לשיפור כלכלי, ולכן אנו רואים עלייה במחירי הסחורות. לדבריו, גם מחירי ההובלה הימית שילשו את עצמם ברבעון האחרון של 2020 והדבר ישפיע על מחירי מוצרים מקומיים ומיובאים יחד.

חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ומוצרי מאפה, החליטה לפעול בניגוד לגל ההתייקרויות הצפוי והיא מודיעה היום, כי היא מוזילה את מגוון מוצרי המאפה מתוצרתה בשיעור של כ-10%. בין המוצרים המוזלים, עוגיות מיני מרוקאיות באריזת 500 גרם, עוגיות כתר ריבה, דקליות ב – 3 טעמים, עוגיות שוקולד צ'יפס, גרנולה ועוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר באריזות 400 גרם, יימכרו במחיר ממוצע לצרכן של 7-9 ₪ בלבד.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה", "בימים בהם המשק מתחיל להתאושש ולצאת ממשבר הקורונה, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. התחלנו בהורדות מחיר משמעותיות כבר במהלך הסגר השלישי במטרה להיטיב עם הצרכן ולסייע בהתמודדות עם יוקר המחייה".

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב