3

לייקים

הגאדג׳ט החדש של Epson

הגאדג׳ט מאפשר חיבור אלחוטי

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

הגאדג׳ט החדש של Epson

הגאדג׳ט מאפשר חיבור אלחוטי

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

חיבור אלחוטי של כל מקור תוכן ׳משודר׳ – לפטופ או כל מערכת ניידת אחרת – לכל מסך או מקרן

עם הסרת המגבלות על חזרה לעבודה וללימודים משיקה חברת Epson שתי מערכות מצגות אלחוטיות – ה- Let’s share ELPWP10 וה- ELPWP20 – המיועדות לשימושים בסביבות עסקיות ולימודיות.


שני הפתרונות מאפשרים חיבור אלחוטי של כל מקור ״תכנים״, או מצגות, דוגמת לפטופ, או סמארטפון, לכל מסך או מקרן. החיבור עצמו מצד התוכנה יכול להתבצע על ידי המערכות עצמן, או על ידי שימוש באפליקציות iProjection של Epson או ב-Miracast. כל התכנים המשודרים אלחוטית מאובטחים בהצפנה של AES- 128.


ה- ELPWP10 מקשר כל מקור למגוון הרחב של מקרני הלייזר של Epson. כל שצריך לעשות הוא לחבר את המשדר פיזית למחשב הנייד, או לעשות שימוש באפליקציית iProjection בסמארטפון. ב- ELPWP20 ניתן לחלוק ולשדר תכנים מאובטחים מכל מכשיר לכל אמצעי תצוגה באמצעות הרסיבר האלחוטי שמגיע בחבילה.


כמו בדגם ה- ELPWP10 גם כאן מחברים את המכשיר ללפטופ, או לסמארטפון באמצעות האפליקציות. שני המכשירים מאפשרים הקרנת תכנים ומצגות מארבע מערכות שונות במקביל ובשני הדגמים אפשר לחבר עד 8 משדרים ולהציג עד 4 סוגי תכנים שונים – בו בזמן. זמן יקר אינו מתבזבז על חיבורי כבלים והשידור הוא מיידי.


לדברי קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל, סביבות העבודה והלימודים המודרניות מציבות לא מעט קשיים בפני עובדים ואו מורים ותלמידים שמגיעים לפגישה ורוצים לחלוק מצגת עם חבריהם. ״מערכות התצוגה האלחוטיות שהשקנו כעת בישראל פותחו בדיוק למשימה הזו. החיבור שלהם למקרנים שלנו יוצר פתרון נפלא, פשוט וקל לחלוק ולשתף מידע מסוגים שונים בהקרנה על מסכי ענק. המציגים יכולים לעבור בין מקור אחד לשני ואף להציג סימולטנית״.


המחיר: החל מ 1475 ש"ח

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה