1

לייקים

Dyson תחל לשווק את האוזניות: Dyson Zone

האוזניות -Dyson Zone, מסננות אוויר בעלות ביטול רעשים אקטיבי במהלך 2023

שתפו:

Dyson תחל לשווק את האוזניות: Dyson Zone

האוזניות -Dyson Zone, מסננות אוויר בעלות ביטול רעשים אקטיבי במהלך 2023

שתפו:

• לאחר שש שנים של מחקר ופיתוח, Dyson מכריזה על תחילת המכירה של ה-Dyson Zone, במהלך 2023
• האוזניות, שהוצגו מוקדם יותר השנה, יספקו חווית האזנה סוחפת וסינון אוויר תוך כדי תנועה
• 11 מיקרופונים
• 50 שעות האזנה רצופות או 4 שעות סינון ומוזיקה
• מד תאוצה יעקוב אחר פעילות המשתמש באפליקציה ויתאים את זרימת האוויר המסונן

Dyson מכריזים על תחילת המכירה של אוזניות Dyson Zone. האוזניות, אשר תוכננו להתמודד עם האתגר הכפול של זיהום רעש וזיהום אוויר, מגיעות כתוצאה מ-30 שנות מומחיות של Dyson בטכנולוגיות מנועים, סינון וזרימת אוויר והבנה עמוקה של איכות אוויר, פנימית וחיצונית.


האוזניות מופעלות על ידי סוללות ליתיום-יון מתקדמות וטעינת USB-C, ה-Dyson Zone ויספקו למשתמשים אוויר נקי ומסונן, שמע עם עיוות סאונד (דיסטורשן) נמוך במיוחד, ביטול רעשים מתקדם ושחזור אודיו בספקטרום אודיו מלא.


המדחסים בכל אוזנייה שואבים אוויר דרך המסננים הדו-שכבתיים ומקרינים שני זרמי אוויר מסוננים אל האף והפה, אשר מתועלים דרך כיסוי הפנים הניתן להסרה ומסננים אלקטרוסטטיים מסננים 99% מזיהום החלקיקים עד ל-0.1 מיקרונים, בעוד שמסנני פחמן מועשרים באשלגן K-Carbon מסננים גזים חומציים נפוצים הקשורים לזיהום עירוני, לרבות NO2 ו-SO2.

ב-Dyson Zone ישנם 11 מיקרופונים ומערכת ה-ANC משתמשת בשמונה מתוכם כדי להפחית את רעשי העיר עד ל-38 דציבלים. בנוסף, מיקרופון כפול ודיכוי רעש מאפשרים שיחות קוליות ברורות, הקלטת קול ושליטה קולית.
הרמקול, האלקטרוניקה, המערכת המכנית, החומרים והאקוסטיקה תוכננו בקפידה כדי למזער עיוותים על פני כל טווח התדרים והגדרת EQ ייחודית מייעלת את עקומת התדר לשמע ברור בכל טווח התדרים הנשמע. האוזניות מציעות 50 שעות האזנה רצופות של אודיו בלבד, או 4 שעות של סינון אוויר ואודיו רציף יחדיו. המכשיר מגיע לטעינה של 100% תוך 3 שעות.

אפליקציית MyDyson
ה-Dyson Zone מספק מידע על סביבת המשתמש באמצעות אפליקציית MyDyson, על מנת לספק הרגלים בריאים יותר: מד תאוצה עוקב אחר פעילות המשתמש ומתאים את זרימת האוויר המסונן. ניתן להשתמש באפליקציית MyDyson כדי לכוון את מהירות זרימת האוויר ומצב ביטול רעשים, כמו גם את האודיו לאחד משלושה מצבים: Dyson EQ (משופר), Bass Boost (באסי) וניטרלי (עקומת תגובה שטוחה יותר).
כמו בכל מכשירי Dyson, אוזניות Dyson Zone נבדקו עד הקצה בתאים בעלי טמפרטורה מבוקרת, בדיקות נפילה, בדיקות שחיקה של חומרים ועוד. בנוסף, כחלק מהניסויים בחנו את המכשיר באזורים גיאוגרפיים עם אקלים חם ולחות גבוהה, בנוסף לבדיקות בבריטניה. ניסויי משתמשים נערכו בארה"ב, בריטניה, סין וסינגפור.

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא רצית לפספס את זה!

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים