0

לייקים

Safe Dreams – פטנט ישראלי חדשני ופורץ דרך למזרן תינוקות ללא מעכבי בעירה וחסין בפני אש!

חברת Safe Dreams משיקה מוצר ראשון מסוגו: מזרן תינוקות ייחודי, חסין מפני אש אשר אינו מכיל מעכבי בעירה הנחשבים מסוכנים

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

Safe Dreams – פטנט ישראלי חדשני ופורץ דרך למזרן תינוקות ללא מעכבי בעירה וחסין בפני אש!

חברת Safe Dreams משיקה מוצר ראשון מסוגו: מזרן תינוקות ייחודי, חסין מפני אש אשר אינו מכיל מעכבי בעירה הנחשבים מסוכנים

שתפו:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

היתרון המשמעותי של מזרן Safe Dreams הוא שבזכות חומר הגלם הייחודי שלו, הוא חסין בפני אש מבלי להכיל מעכבי בעירה רעילים. המזרן עבר את מבחני מכון התקנים לבעירה ממקור סמוי (מבחן הסיגריה) וממקור גלוי (מבחן הנר) ועל כן עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי (ת"י 5418) ומערך הכבאות בכך שאינו דליק ועשוי למזער את הסיכון והנפגעים מדליקות מזרנים.

מזרןSafe Dreams  עשוי מחומרים טבעיים ואנטי-בקטריאליים: ספוג המזרן עשוי משרף ידידותי לסביבה. הוא מגיע בשני כיסויים שונים, האחד מבד כותנה והשני מבד המופק מעץ הבמבוק. בד הבמבוק הפך למבוקש יותר ויותר במוצרי טקסטיל בשנים האחרונות בעקבות יתרונותיו הרבים הכוללים יכולות ספיגת נוזלים גבוהה, ייבוש מהיר, שמירה על טמפרטורת הגוף, מגע רך, סגולות היפו-אלרגניות ויכולת טבעית לדחיית בקטריות.

החומר ממנו עשוי מזרן  Safe Dreams הוא שרף בעל תאים פתוחים באופן המאפשר מעבר אוויר המהותי למניעה של מקרי מוות בעריסה .

ניר יהושוע, יו"ר חברת Safe Dreams מסביר כי, החברה הוקמה במטרה לענות על הצורך בייצור מזרני תינוקות שאינם מכילים חומרים מעכבי בעירה ומנגד אינם נשרפים. מזרנים אלו יהיו עשויים מחומרים המאפשרים מעבר אויר, ובכך יתרמו למניעת מוות בעריסה (ככל שניתן). "מאחר ומשרד הבריאות תומך במזרנים אלו, מתכננת החברה לצאת במסע הסברה רחב, במטרה להעלות את המודעות לסכנות הנשקפות מן המזרנים הקיימים, ולהציג את הפתרון היחיד הקיים לשינה בטוחה של תינוקות בארץ ובעולם", מסכם.   המזרן מתאים לטווח רחב של גילים בזכות החלוקה שלו לשתי רמות קשיחות שונות, למזרן  שני צדדים: צד קשיח לגיל 0 עד שנה וצד גמיש יותר המתאים לגיל שנה עד שלוש.

יתרונות נוספים של המזרן

  • אנטי-אלרגני וידידותי לסביבה
  • קל משקל
  • בעל יכולת ספיגה ובידוד רעשים
  • שומר על טמפרטורה נעימה ובכך מונע הזעת יתר
  • כיסוי המזרן ניתן לשטיפה (עד 30° ולא במכונה)
  • עמיד בטמפרטורה גבוהה

נתונים מהארץ ומהעולם על אירועי דליקה שנגרמו ממזרנים:

מזרנים הם הגורם העיקרי לאירועי המוות מדליקה, ואחראיים לכ-70% ממקרי המוות מדליקה בישראל ובעולם. בעקבות נתונים אלו הוחלט במשרד הבריאות על החלת תקן בטיחות למזרנים והמלצת המשרד היא לבססו על התקן האמריקאי. כעת, על יצרני המזרנים לעמוד במבחני הדליקה של מכון התקנים לבדיקת עמידותם לאש. דבר זה הוביל לכך שמזרנים רבים מכילים חומרים מעכבי בעירה, אשר עלולים להפיץ גזים רעילים ועשן סמיך וכבד בעת שריפה ואף לגרום לסרטן ומחלות שונות. ידוע שהחומר מתנדף והתינוק נושם במהלך שנותיו הראשונות חומר רעיל. כמו כן, לחשיפה כרונית של תינוקות למעכבי בעירה עלולות להיות השלכות בריאותיות כגון שיבוש מערכת העצבים, שיבוש המאזן המטבולי ועלייה בשכיחות של אלרגיות ואסטמה.

בארצות-הברית: מנתונים שפורסמו על ידי מחלקת הכיבוי וההצלה האמריקאית, למעלה מ-20 אלף שריפות נגרמות ממזרנים מדי שנה וגורמות לאלפי מתים, פצועים ונזק של מאה מיליון דולר.

באירופה: שריפות אשר מקורן מכלי המיטה והמזרונים מוכרים בתור הגורם העיקרי למוות בשריפה בבית ולכן בחלק ממדינות היבשת הוחלט על החמרת הרגולציה בנושא.

בעולם מודעים לסכנות הנשקפות מחומרים מעכבי בעירה וניתן לראות כי המזרנים הנמכרים ביותר הן בארה"ב והן באירופה הם מזרני ספוג, ללא מעכבי בעירה.

עמדתו הרשמית של משרד הבריאות הישראלי הנה כי הסיכון הגלום בחומרים מעכבי בעירה במזרנים גדול מהתועלת שהם מספקים. חומרים אלו, שעלולים להזיק לבריאות התינוקות, קיימים במרבית המזרנים המשווקים בישראל. כיום, קיים תקן המחייב מן היצרנים לסמן את חומרי מעכבי הבערה על גבי אריזת המזרן.

Safe Dreams הוא מזרן בטיחותי וייחודי העונה על הצורך במזרני תינוקות שאינם מכילים חומרים מעכבי בעירה ומנגד אינם נשרפים. המזרן עשוי מחומרים המאפשרים מעבר אוויר ובכך תורם למניעת מוות בעריסה. לסרטון מבחן האש:https://www.youtube.com/watch?v=FGkGAmXBQLE .

המזרן מגיע במספר גדלים סטנדרטיים, מחירו הינו 920 שקלים וניתן להשיגו באתר החברה

דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה