0

לייקים

epson:מעבר של עסקים וארגונים בישראל מהדפסה בלייזר להדפסה בטכנולוגיית דיו היה חוסך להם מעל 19.5 מיליון שקל

בסכום שנחסך, ניתן לרכוש 7808 לפטופים עבור ילדים בפריפריה שאין להם מחשב ביתי, או, להעסיק עוד 220 מורים ומורות במשך שנת הלימודים הקרובה, או, ברוח התקופה, לרכוש עוד 78 מכשירי אקמו מצילי חיים לבתי החולים בישראל

שתפו:

epson:מעבר של עסקים וארגונים בישראל מהדפסה בלייזר להדפסה בטכנולוגיית דיו היה חוסך להם מעל 19.5 מיליון שקל

בסכום שנחסך, ניתן לרכוש 7808 לפטופים עבור ילדים בפריפריה שאין להם מחשב ביתי, או, להעסיק עוד 220 מורים ומורות במשך שנת הלימודים הקרובה, או, ברוח התקופה, לרכוש עוד 78 מכשירי אקמו מצילי חיים לבתי החולים בישראל

שתפו:

מנתונים של חברת IDC* עולה כי אם חברות וארגונים  במשק הישראלי היו מחליפים את מדפסות הלייזר העסקיות במדפסות שפועלות בטכנולוגיית דיו, היו נחסכים 35,575,134 קילוואט, או בתרגום לשקלים: העסקים היו יכולים לחסוך 19,520,076 מיליון שקל**.

״מדובר בסכומי עתק שבהחלט אפשר היה למצוא להם שימוש נכון ויעיל יותר״, אומר יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, Epson ישראל. ״כך, לדוגמה, ניתן היה לרכוש 7808 לפטופים עבור ילדים בפריפריה שאין להם מחשב ביתי (במחיר ממוצע של 2500 שקל למחשב1), אפשר היה להעסיק עוד 220 מורים ומורות במשך שנת הלימודים הקרובה (שכר ממוצע של 7400 שקל בחודש2), או, ברוח התקופה לרכוש עוד 78 מכשירי אקמו מצילי חיים לבתי החולים בישראל (מחיר מכשיר אחד עומד על 248 אלף שקל3)״.

ההסבר לחסכון הגדול, טמון בטכנולוגיות שמאחורי שני סוגי הפתרונות. בניגוד למדפסת הלייזר, שם יש צורך בחימום של יחידת ה׳תנור׳, מדפסות הדיו של Epson עושות שימוש בתהליכי ההדפסה בטכנולוגיה נטולת חימום. מעבר לחיסכון הגדול בחשמל שנדרש להליך החימום, הליך ההדפסה כולו מתקצר משמעותית שכן עם הדלקת המדפסת, או יציאה ממצב ׳שינה׳, עם לחיצה על ״הדפס״, היא מייד נכנסת לפעולה, בעוד שבמדפסת הלייזר צריך לחכות לגמר תהליך החימום. בנוסף, במדפסות הלייזר יש הרבה יותר חלקים נעים, נתון שגורם לתקלות בשכיחות גדולה יותר ודורש החלפת חלקים.

לדברי אמינוף, Epson מבצעת בשנים האחרונות מהלך של מעבר ברור מטכנולוגיית לייזר לכיוון טכנולוגיית דיו עסקית. ״הסגר החלקי שהוטל בלא מעט מדינות בא לידי ביטוי גם בהתאוששות של הסביבה והטבע. ההתחייבות לסביבה שחברת Epson קבעה לעצמה כיעד עיקרי, באה לידי ביטוי בתהליכי ייצור, שרשרת אספקה וכמובן בטכנולוגיה התומכת בסביבה ירוקה. טכנולוגית הדיו העסקית של Epson משתמשת בפחות מתכלים מטכנולוגיית הדפסה הלייזר, וכפועל יוצא, החברה מצמצמת את הפסולת כתוצאה משימוש בפחות מתכלים, ניהול מלאי פשוט וצמצום השבתת העבודה של משתמש הקצה״.

״עם תחילתה של ההתאוששות העסקית והכלכלית, חשוב שנוכל להמשיך ולשמר את המצב הזה וההגנה על הטבע. צריך לקחת בחשבון כי לעתים, שינויים, גם קטנים, בטכנולוגיה, יכולים לסייע במשימה. צמצום צריכת חשמל והפחתה בפליטת גזים לאוויר, לא רק מגנים על הסביבה אלא גם חוסכים בכסף רב – שבימים קשים מבחינה כלכלית היה יכול להביא תועלת בלא מעט מקומות״.

למידע נוסף על המדפסות העסקיות:

* מבוסס על נתוני שוק החומרה של IDC

** מדפסות הזרקת הדיו העסקיות של Epson משתמשות בכ- 77% פחות אנרגיה בממוצע מאשר מכשירי לייזר מתחרים. המתודולוגיה אומתה על ידי TÜV Rheinland , בהתבסס על 'צריכת אנרגיה טיפוסית', שהוגדרה על פי נוהל הבדיקה של Energy Star והוצגה בקוט"ש לשנה.

  • ·        1 על בסיס מחירו של מחשב ממוצע ברשת אופיס דיפו
  • ·        2 על בסיס עיתון כלכליסט – ממוצע שכר למורה בעל שנת ניסיון.
  • ·        3 על בסיס עיתון ישראל היום – מחיר ממוצע של מכשיר אקמו.

אודות אפסון

אפסון היא מובילה טכנולוגית גלובלית המקשרת אנשים, התקנים ומידע באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שלה, ביניהם: מדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, רובוטים תעשייתיים ושעונים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 76,000 עובדים ב- 87 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן

תגיות:

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא רצית לפספס את זה!

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים