1

לייקים

שותפות גלובלית בין חברת ההדפסה בתלת ממד XJet, ושטראומן השוויצרית לייצור שתלים דנטליים מחומר קרמי …

חברת שטראומן (Straumann) השוויצרית, מיצרניות השתלים הדנטליים המובילות והוותיקות בעולם, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ההדפסה בתלת ממד XJet,

במעבר לייצור מסחרי של רכיבים קרמיים שהודפסו בתלת ממד עבור משתמשי קצה ומטופלים, תוך שימוש בטכנולוגיה ובמערכת ההדפסה Carmel 1400 AM של החברה הישראלית.  

שטראומן היתה מהראשונות בעולם שהשקיעו ואימצו את טכנולוגיית ה- NanoParticle Jetting הייחודית של XJet עם כניסתה לשוק, לצורך "הדפסת" מוצרי החברה. החברה, המוכרת היטב בזירה הגלובלית, מפתחת, מייצרת ומספקת שתלים, מכשירים ותותבים המשמשים להחלפה ושחזור מבני שיניים, אורתודנטיה ורפואת שיניים מונעת.

״אנו משתמשים די ותיקים במערכות של XJet ועד היום השתמשנו בהן בעיקר לצרכי פיתוח והוכחות התכנות״, אומר סגן נשיא שטראומן, סטפן אוילר. ״כעת אנו עוברים לשלב הבא – לייצור והדפסת מוצרי קצה מחומר קרמי. אנו מאמינים שהמערכת יכולה לשדרג את יעילות ההפקה, שכן תהליך הייצור כולו עד למוצר המוגמר הוא פשוט ויעיל ביותר״. לדברי אוילר, המערכת של XJet מקצרת את הזמן לשוק, מספקת חופש עיצובי ויכולת יצור לחלקים בעלי מורכבות גיאומטרית בחומרים קרמיים.

לדבריו, עם כל קשיי הקורונה שמסביב, מערכת ה- Carmel 1400 AM לא הושבתה לרגע. ״כבר יש לנו ביקוש לחלקים קרמיים שיוצרו במכונה, שגם מקלה עלינו בשמירה על הנחיות הריחוק החברתי, שכן התפעול לא מורכב ואינו דורש כח אדם רב שיימצא בסביבה״.

״העבודה מול מובילת שוק, דוגמת שטראומן, שידועה בחדשנות ובמוצרים המתקדמים, מתגמלת ביותר ומעוררת השראה עבורנו״, אומר דרור דנאי, CBO XJet. לדבריו, החברה כבר מספקת מערכות הדפסה מתוצרתה ללקוחות, מהמובילים בתחומם בארצות הברית, באירופה ובמדינות נוספות.

XJet, שממוקמת בפארק המדע ברחובות נוסדה על ידי חנן גוטהייט. בחברה יש מעל 70 עובדים, ביניהם מספר רב של בכירים ומומחים טכנולוגיים מתחומי הדפסה בתלת ממד, כימיה, הנדסת מכונות תוכנה ועוד. המערכת שפיתחה XJet  משתמשת ב׳דיו׳ (הבנוי מננו-חלקיקים בתרחיף נוזלי), לצורך ייצור מוצרים תלת ממדיים ממתכת ומחומרים קרמיים בהתזה (בניגוד למערכות הדפסה אחרות המבוססות על שימוש באבקה) והיא מהווה פריצת דרך עולמית בהדפסת תלת ממד.  

למידע נוסף: https://xjet3d.com/

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב