1

לייקים

לראשונה בתחום הטיפוח בישראל – תו 100% אחריות למוצרי טיפוח

התו מאפשר החזרת מוצרי טיפוח עד 90 יום או לאחר שימוש של עד חצי מהכמות.

מותג הביוטי, 'אלונה שכטר' יוצא עם בשורה מהפכנית של איכות ישראלית – תו איכות 100% אחריות על מוצרי הטיפוח של החברה, החזר מוצר עד 90 יום או עד שימוש של חצי חומר תמורת החזר כספי מלא.

מדובר בתו איכות שיצרה החברה על מנת לתת את האפשרות ללקוחותיה להחזיר את המוצרים גם לאחר ההתנסות, וזאת מתוך ההבנה כי צרכניות רבות מתנסות במוצרי טיפוח שונים ומתאכזבות מהתוצאות.

 אלונה שכטר (1994) הינה חברה המייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח המבוססים על מרכיבים טבעיים, אשר משלבים צמחי מרפא ומינרלים מים המלח בשילוב חומרים פעילים בריכוזים גבוהים. החברה עשירה בידע וניסיון בתחום מוצרי הטיפוח, היופי והבריאות במוצריה מותאמים לפנים, לגוף ולשיער והם מיועדים לפתור לטיפוח העור, אנטי אייג'ינג ופתרון בעיות עור שונות.

"קיבלנו על עצמנו נורמות שירות בינלאומיות, אנו משקיעים משאבים ניכרים בפיתוח פורמולות חדשניות למוצרי טיפוח ואנו חורטים על דגלנו השקעה באיכות ובשירות 100%.  לכן, אנו מתחייבים על איכות מלאה על כלל מוצרי החברה". מוסרת אלונה שכטר בעלת המותג.

"אנו מקווים ומאמינים כי המהלך החלוצי שיזמנו יביא חברות נוספות לייצר לעצמן תו מסוג זה על מנת להעניק ללקוחות את האמון במוצריהם." מוסיף אלמוג שכטר, מנכ"ל החברה.

כל מוצרי חברת אלונה שכטר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים ומשווקים באמצעות חנויות קוסמטיקה מובילות בחו"ל, הם לא נוסו על בעלי חיים והם בעלי רישיון משרד הבריאות בישראל ו CPNP באירופה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב