1

לייקים

סיפור פיקדון בקבוקים והעל האש

בשנה האחרונה החליט אבי אנגלר, אברך מישיבת נצח ישראל שבירושלים, לקחת על עצמו משימה ולהירתם לטובת איסוף בקבוקים לפיקדון באיזור מגוריו והישיבה.

מידי כמה ימים הוא מגיע לתחנת העירונית בעיר שמפעיל תאגיד אל"ה בעיר, כשבאמתחתו שקים מסודרים ובהם בקבוקים שאסף ותמורתם הוא מקבל את דמי הפיקדון, "התחלתי עם זה לפני כשנה ובקורונה זה הפך לממש עיסוק שגרם לי לחשוב קצת על דברים אחרים, להסתובב באיזור של הבית תחת המגבלות ולמצוא אלפי בקבוקים.

המטרה שלי היא קודם כל לדאוג לסביבה אבל לאט לאט הח'ברה הבינו שבזכות האיסוף שלי אפשר גם לדאוג למנגל ועל האש טעים וככה כל איזה חודש אני מארגן מנגל לכל החברים בישיבה וכולנו נהנים", מספר אבי בגאווה וממשיך, "מדובר בפעולה מאוד פשוטה וקלה, שרק טוב יוצא ממנה לכל המעורבים. אני הייתי שמח אם יותר ויותר אנשים היו מצטרפים למעגל הזה ומאחל בריאות לכולם בעזרת השם"

רוצים גם אתם לתרום למען סביבה ירוקה ונקייה יותר ואפילו להרוויח? המבצע מאפשר לכל אחד ואחת לעשות משהו משמעותי ביחד ולמחזר מכלי משקה ברי פיקדון  שכתוב עליהם בפירוש חייב בפיקדון 0.30 אג'

כגון: בקבוקי פלסטיק, זכוכית ופחיות. על כל קבוצה יש לאסוף עד כ-1,200 מכלים ולאחר מכן כל מה שנותר לעשות הוא לגשת עם הבקבוקים והפחיות לאחד מסניפי רשתות השיווק הקרובים אליכם (עד 50 מיכלים ליום לסניף),

או להתקשר לאל"ה  למספר  1-700-700-310 ונציגי התאגיד יגיעו עד אליכם, יאספו את הבקבוקים שאספתם ויעבירו לכם במזומן את דמי הפיקדון.

ניתן גם להגיע עם הבקבוקים שאספתם לתחנות העירוניות שמפעילה אל"ה  ברחבי הארץ.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב