Dyson מציגה את תוכנית ההשקעות והפיתוח שלה

Dyson מציגה את תוכנית ההשקעות והפיתוח שלה. סקירה דוסיז צרכנות

Dyson מציגה את תוכנית ההשקעות והפיתוח שלה לשנים הקרובות בהיקף של 2.75 מילארד ליש"ט
תקים מפעל ייצור מתקדם לסוללות בסינגפור
מרכזי פיתוח ומחקר בפיליפינים ובאנגליה שיתמקדו בתוכנה, בינה מלאכותית ופיתוח מוצרים

  • Dyson תכפיל את הייצור המתקדם שלה ב-2023, עם מתקן חדש בסינגפור לייצור סוללות בעלות טכנולוגיה חדישה
  • המפעל בסינגפור ומרכזי המחקר והפיתוח החדשים בפיליפינים ובבריטניה ישפרו עוד יותר את יכולת ההנדסה והייצור העולמיות של Dyson, בכך יסייעו להכנסת טכנולוגיה לשוק מהר יותר עם התמקדות באחסון אנרגיה, פיתוח תוכנה ובינה מלאכותית
  • האתרים החדשים יבנו על בסיס תשתית הידע הקיים של Dyson: קמפוסים, מרחבי מחקר ופיתוח ומתקני ייצור בסינגפור, בריטניה, סין, מלזיה, הפיליפינים ופולין
  • הפיתוחים החדשים הם חלק מתוכנית ההשקעה בסך 2.75 מיליארד ליש"ט לחמש שנים.
  • תמונות נוספות ניתן למצוא כאן

Dyson, חברת הטכנולוגיה העולמית, מודיעה על האצה משמעותית של יכולות הייצור הבינלאומיות המתקדמות והמחקר ופיתוח העולמיים שלה, עם מפעל סוללות בסינגפור ומרכזים חדשים למחקר ופיתוח בפיליפינים ובבריטניה. שלוש ההשקעות הגדולות משקפות את השאיפות של Dyson בזירה העולמית, תוך שימוש בכישרון ההנדסי הטוב ביותר שיש לעולם להציע.

מייסד החברה, ג'יימס דייסון, אמר: "תוכנה, קישוריות, בינה מלאכותית וסוללות טכנולוגיות יניעו את הדור הבא של טכנולוגיית Dyson. בדיוק כמו ההשקעות ארוכות הטווח שלנו בטכנולוגיית המנוע החשמלי הדיגיטלי, טכנולוגיית הסוללות מהדור הבא של Dyson יניעו מהפכה גדולה בביצועים ובקיימות של המכשירים של דייסון".

סינגפור

סינגפור, המיקום של המטה העולמי של Dyson, נבחרה כבית למפעל הסוללות החדש של החברה. הבניין, השווה לגודלם של 53 מגרשי כדורסל, יושלם השנה ויהפוך לפעיל בצורה מלאה עד 2025 וייצר תאי סוללה של Dyson עם טכנולוגיה קניינית למכשירים חדשים. Dyson החלה את תוכנית הסוללות הפנימית שלה לפני יותר מעשור, כדי להיות חלוצה של סוללות קטנות יותר, קלות יותר, בנות קיימא ועתירות אנרגיה. צוותי מחקר עבדו ברחבי העולם על טכנולוגית הסוללות החדשה, המשתמשת בחומרים ותהליכים חדשניים ומורכבת בסביבה חכמה ומותאמת דיגיטלית.

הפיליפינים

מרכז טכנולוגי חדש בפיליפינים, בו הושקעו 166 מיליון ליש"ט, יתפרש על המקבילה של 92 מגרשי כדורסל, וירכז את המחקר, הפיתוח ויכולות ייצור המנוע המתקדמות של Dyson תחת קורת גג אחת.
הקמפוס החדש נחשב לאחת ההשקעות הגדולות ומרכזי הייצור הטכנולוגיים המתקדמים ביותר במדינה ומדגיש את החשיבות הגוברת של הפיליפינים בשאיפות העולמיות של Dyson. כחלק מההשקעה, Dyson שואפת לגייס 400 מהנדסים נוספים ויותר מ-50 מהנדסים בוגרים שיצטרפו לצוות בהמשך השנה הנוכחית.

בין היתר, צוותי מחקר ופיתוח בפיליפינים יתמקדו בתוכנה, בינה מלאכותית, רובוטיקה, דינמיקת נוזלים ואלקטרוניקת חומרה. תחומי התמחות אלו הם קריטיים למוצרים בעלי הביצועים הגבוהים של Dyson, מטכנולוגיות רובוטיות לטכנולוגיות סינון אוויר ואביזרי יופי, אלו מתאפשרים יותר ויותר על ידי תוכנה, חיישנים וקישוריות. הקמפוס ילך בעקבות מרחבי העבודה מעוררי ההשראה האחרים של Dyson ברחבי העולם, אשר שמים דגש על רווחתם של עובדי החברה. הארכיטקטורה של הקמפוס תיתן עדיפות לאיכות אוויר ואור טבעי כדי לתמוך בשיתוף פעולה ויצירת רעיונות חדשים. הקמפוס כולל אזורי פנאי וספורט וכן מעבדות ומשרדים.

בריטניה

Dyson חושף היום גם תוכניות להשקעה של 100 מיליון ליש"ט במרכז טכנולוגי חדש בבריסטול, בריטניה, שיהווה בית למאות מהנדסי תוכנה ובינה מלאכותית שעובדים על שורת מוצרים, כמו גם צוותי המסחר והמסחר האלקטרוני של החברה עבור בריטניה ואירלנד. המרכז החדש מייצג השקעה גדולה נוספת של דייסון בבריטניה לאחר שמרכז רובוטיקה הוכרז בשנה שעברה בקמפוס Hullavington Airfield בווילטשייר, שם Dyson שיקמה האנגרים של חיל האוויר הבריטי והפכה אותם למעבדות מחקר ופיתוח המתמקדות בציוד לביש וברובוטיקה. המחויבות לבריסטול משקפת את מעמדה של העיר כמרכז בינלאומי לתוכנה ומיומנויות דיגיטליות, ותניע את הגיוס של האנשים המוסמכים ביותר מבריטניה ומכל העולם.

ג'ייק דייסון, המהנדס הראשי של דייסון, אמר: "בעינינו, חיישנים, אפליקציות וקישוריות הם יותר מסתם הוספת פונקציות למכונה. הם משנים את האופן שבו אנו תומכים בלקוחות שלנו ויכולים להעריך באופן אוטונומי כיצד לשפר את ביצועי המוצר לאורך חייו כדי להבטיח ביצועי שיא. יש לנו שאיפות משמעותיות ונעסיק מספר הולך וגדל של מהנדסי תוכנה, בינה מלאכותית וקישוריות כחלק מצוות גלובלי הולך וגדל. המרכז הטכנולוגי החדש של דייסון בבריסטול יהווה מרכז חיוני התורם לעתיד המחובר של דייסון".

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים