0

לייקים

עם תחילת עונת החתונות: עמינח תגברה את מוקד ההזמנות

עם סיומם של חגי תשרי בצל המשפחה, נכנסנו לעונת חתונות מאתגרת מבחינת היערכות – כשההנחיות מובילות אותנו לשירותי קניה אונליין ופחות בחנויות עצמן.

בענף ריהוט הבית מעידים כי הצרכנים בוחרים בהחלטה נבונה – להשקיע יותר במוצרים איכותיים שיסייעו להם לשדרוג ונוחות בבית.

בחברה המובילה את פתרונות השינה בישראל, עמינח, מתגברים בימים אלו את מוקדי השירות הטלפוני על מנת לסייע לציבור הרוכשים הגדול לבצע את הקניה המקצועית והאיכותית ביותר עבור הנדוניה של הילדים שלהם. המוקד הטלפוני זמין עם יועצי השינה המקצועיים של עמינח, תנאי תשלום נוחים ואף מערך משלוחים חינם! גם המשווקים המורשים של עמינח במגזר החרדי, יצאו בהודעות לקהל הרחב והעניקו דרכים מגוונות ויצירתיות שיקלו את הרכישה מרחוק.

תובנות ההשקעה בבית רק הלכו והעמיקו בשנה האחרונה. הורים שיודעים מה הכי טוב לילדים שלהם, בוחרים עבורם את חדרי השינה של עמינח אותם הם מכירים עוד מבית הוריהם ובכך מבטיחים לעצמם שנים של שקט, שמירה על איכות שינה ובריאות – עם השפעה טובה לכל אורך היום כולו. מזרני עמינח ידועים בסטנדרטים הבלתי מתפשרים כמזרונים שהולכים איתכם לאורך זמן.

בחברת עמינח, המתמחים כבר יותר מ- 60 שנה בעולמות השינה ישנו מוטיב מרכזי שמוביל לאורך הדרך והוא תשומת לב לפרטים החשובים ביותר והבנה לצורך האישי של הצרכן. עמינח מחוברת לציבור החרדי ומלווה אותו לאורך נקודות הזמן, עם השירות הטוב ביותר ועם תשומת לב לעניינים החשובים ביותר, כמו בדיקות שעטנז מחמירות, כאשר כל העבודה היא בידיים יהודיות.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עמינח-מתגברת-מוקד-טלפוני | סקירה "דוסיז צרכנות"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
מבצעים
ריאיון השבוע
אופנה
אופנה
בילוי
בריאות
בתוך הבית
גברים
גדג'טים
חגים
טיפוח
יודאיקה
יין
ילדים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מזון
מסעדות
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
פיננסים