ברוכים הבאים!

מי אנחנו דוסיז צרכנות?

חלון הראווה של החברות בישראל הרואות בכם, הצרכנים החרדיים, קהל צרכנים חשוב עבורם. הצרכן החרדי, זה שפעם יכל לקנות מוצרי מזון ומוצרי צריכה במקומות מאוד מסויימים, זה שפעם היה צריך לשכנע חברות שכדאי להשקיע בו, הפך עם השנים לאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים במשק הישראלי. אין היום כמעט חברה שלא רואה בו קהל יעד אטרקטיבי. זה כבר לא רק כשרות של מוצרי מזון, היום אנחנו כבר מדברים על התאמה של שפה ושל נראות ייעודיים למגזר החרדי.

כן, ככה זה כשאתה לקוח שיש מאחוריו שוק צרכני בהיקף של מיליון ושלוש מאות אלף איש!

ברוכים הבאים!

מה אנחנו עושים כאן עבורכם הצרכנים?

אנחנו מרכזים כאן עבורכם מידי יום, את כל החדשות והחידושים בכל תחומי הצריכה והצרכנות, אנחנו ממפים את מה שיש לשוק להציע לכם, בוחנים את המוצר או השירות, בודקים את ההתאמה שלו לצרכן החרדי, ממיינים את המוצרים והשירותים לקטגוריות המתאימות ומשתדלים כל יום לחדש לכם ולהביא לכם מוצרים ושירותים חדשים, חדשניים, טרנדיים, עדכניים, את אלו שעושים ברגעים אלה את דרכם למדף.

רגע לפני כולם אתם כבר תדעו עליהם, תכירו אותם, ועוד משו אחד, תדעו על המבצעים הקרובים כדי שתוכלו להיות בין הראשונים הנהנים מהם!

מה ניתן לכם בדוסי'ז צרכנות?

מי לא אוהב מבצעים? אז כאמור, אנחנו מעמידים בפנינו אתגר, להביא לידיעתכם בראשוניות את המבצעים העומדים להתפרסם. אנחנו נאפשר לכם להגיב ליד כל כתבה צרכנית על מוצר או שירות המתפרסמים בדוסי'ז צרכנות. תשתפו, תעבירו את התרשמותכם וחווייתכם מהמוצר ו/או מהשירות. נשמח לקרוא את תגובותיכם!

נביא לכם את החוקים, הכללים, התקנות העדכניים ביותר בכל תחומי הצרכנות. ניתן לכם את הכלים לשמור על זכויותיכם כצרכנים. נביא לכם סקירות נרחבות על מוצרים ושירותים חדשים.

ואופס, רגע, כמעט שכחנו… מידי פעם, בין המוצרים תמצאו קופונים עם הטבות בלעדיות לגולשי דוסי'ז צרכנות!

גם אנחנו בדוסי'ז צרכנות חתומים על אמנת השירות עבורכם!

יש לכם הארה, הערה, תובנה, הצעה מעניינת, ביקורת על מה שנכתב באתר, תפנו אלינו! אתם הכוח שלנו, אנחנו אמונים על אמנת השירות שלנו שבמרכזה "הצרכן". לכך נועדנו ועל כך אנו מתחייבים עבורכם בעז"ה.

דוסי'ז צרכנות

חתומים על צרכנות הוגנת והגונה!