0

לייקים

פזגז: בחורף הזה נהנים ממים חמים 24 שעות ביממה!

הגשמים האחרונים ברחבי הארץ אינם מותירים עוד מקום לספק: העונה הקרה לגמרי כאן ויחד עם ריח הגשם המשכר מגיעים האתגרים שמביאה עמה עונת החורף.

אם בכל תחילת עונה אנחנו מגיעים לרגע בו מחשבים את רגע הדלקת הדוד כדי לא להישאר ללא מים חמים, בתקופה מאתגרת זו בה הקורונה שינתה הרבה מאוד הרגלים, אנו עתידים לחוות את הרגעים האלו בעוצמה רבה יותר. ברור שבחורף הקרוב נהיה הרבה יותר בבית ובעקבות ההגבלות, גם מספר הנפשות גדול יותר.

מי לא מכיר את הרגע המפחיד הזה בו נגמרים המים החמים באמצע המקלחת? מי לא טופח על מצחו בבהלה כשגילה ששכח להדליק דוד ויצטרך לחכות לפחות שעה עד שיהיו מים חמים, או לחילופין, נבהל מכך ששכח לכבות אותו?

אכן, אתגר המים החמים בחורף – מוכר וידוע לכולם, בין אם זה ביום רגיל בו צריכים לחשב את מקלחות הילדים והתינוקות וכל שכן בימי שישי כששבת נכנסת בשעת צהריים מוקדמת. האם כולם יספיקו להתקלח במים חמים? האנרגיה שמוציאים סביב הנושא, לזכור להדליק, לכבות, לחשב את המקלחת של התינוק, לוותר על מים חמים בשטיפת כלים – בהחלט משמעותית ומעייפת.

החורף הזה אתם יכולים לשפר את איכות החיים שלכם לבלי הכר. תשאלו את האנשים שכבר עברו למחמם מים בגז והשאירו מאחוריהם את דאגות הדוד החשמלי. בתקופה בה וודאות הינה מצרך יקר הרי מי לא חפץ בדאגה אחת פחות לאורך היממה? הפתרון היום ברור ופשוט בוחרים "בוודאות" – במים חמים 24 שעות ביממה. מחמם המים בגז מבטיח כי המים יהיו זמינים תמיד עם פתיחת הברז ולמעשה לא יגמרו אף פעם.

בארצות הברית, אירופה וביפן הבינו כבר מזמן את היעילות ומחמם המים קיים כמעט בכל בית. בוילר הפך למוצר שוליים שקיים רק בבתים ישנים, ובשנים האחרונות הדבר קורה גם בישראל. עם שימוש במחמם המים, אתם אף פעם לא מחכים למים חמים ויש לכם מים חמים שלא נגמרים, אפשר להתקלח ולשטוף כלים במקביל. בנוסף, המוצר הינו חסכוני מכיוון שמשלמים רק על מה שצורכים ואין צורך כמו בדוד החשמלי לחמם מראש דוד שלם.

אז רגע לפני שהחורף בעיצומו, מהרו והבטיחו לכם מים חמים 24 שעות ביממה, לחורף מושלם ומהנה.

פזגז משווקת את מחמם המים תוצרת המותג Rinnai מחמם המים האיכותי והמוביל בישראל, לפרטים והזמנות 9636* או באתר 'בית העסק'

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:20