3

לייקים

Neat הנורבגית משיקה בישראל את Neat Bar – מערכת חדרי ישיבות שפותחה עבור חברת Zoom העולמית

ומציעה פגישות מרחוק באיכות וידיאו ואודיו שלא נראתה כמותה

שתפו:

Neat הנורבגית משיקה בישראל את Neat Bar – מערכת חדרי ישיבות שפותחה עבור חברת Zoom העולמית

ומציעה פגישות מרחוק באיכות וידיאו ואודיו שלא נראתה כמותה

שתפו:

חברת neat. הנורבגית משיקה בימים אלה בישראל מוצר ייחודי שפיתחה במיוחד עבור Zoom העולמית. המערכת מציעה חדרי ישיבות של עד 12 משתתפים והיא משדרגת את חוויית הפגישות מרחוק בכל היבט אפשרי. בזכות הטכנולוגיה של Neat Bar ניתן לקיים מפגשי Zoom בחדרי ישיבות כשעל גבי המסך נראים ונשמעים כל המשתתפים באיכות גבוהה במיוחד וזאת בשל פיתוח טכנולוגי ייחודי.

״השותפות של Zoom עם Neat מאפשרת לנו להגשים חלום ולספק את שירותי הווידיאו קונפרנס הטובים ביותר. אני מאמין בלב שלם שבעתיד כל לקוח שלנו יגיד, ׳כן! זה בדיוק מה שחיפשנו׳״, אמר אריק יואן, מנכ״ל Zoom העולמית על שיתוף הפעולה עם חברת Neat.

המכשיר המעוצב כולל חמישה מיקרופונים, מערכת להפחתת רעשי רקע ומצלמה חכמה באיכות Full HD, שעוקבת אחר הנוכחים בחדר הישיבות ומתמקדת בדובר אחר בכל פעם. מסך מגע דינמי קטן שמגיע עם הממשק (Pad), מחליף את הצורך במחשב. הפד מונח על השולחן בחדר הישיבות ודרכו מתופעלת המערכת כולה. דרך מסך המגע אפשר לצרף ולהסיר משתתפים בלחיצת כפתור ולהתחיל ולסיים שיחה. שימוש במסך מגע נוסף מחוץ לחדר הישיבות, מאפשר למי שבחוץ לגלות האם חדר הישיבות תפוס או פנוי כרגע.

המערכת שפיתחה Neat Bar כוללת ממשק טכנולוגי פשוט במיוחד הפועל בשיטת Plug and Play והמתחברת לתכנת ה-Zoom מיד עם הפעלתה. יתרון נוסף של המערכת היא העובדה שהיא הבטוחה ביותר בשוק, שכן היא מתעדכנת באופן עצמאי מול Zoom. עם התקנתה, המערכת נכנסת לפעולה עם כניסת המשתתפים לחדר הפגישות ונסגרת באופן עצמאי עם יציאתם ממנו. 

הממשק של Neat Bar מאפשר חיבור לכל מחשב בחדר הישיבות והצגה של כל חומר דיגיטלי עליו באמצעות שיתוף מסך והצגה על מסך מרכזי את הנוכחים בחדר הישיבות עצמו או משתתפים חיצוניים בישיבה.

הטכנולוגיה של Neat Bar זכתה בימים אלה לתקן של מכון התקנים הישראלי ולאישור של משרד התקשורת והיא משווקת לחברות, מוסדות אקדמיים וחדרי ישיבות במחיר של החל מ-2,500 דולר ליחידה. Neat מציעה גם גרסה קומפקטית יותר המתאימה לחדרי עבודה פרטיים וניתן אף להשתמש בה בצורה ניידת, כשהיא מצליחה לשמור על איכות גבוהה גם בחיבור לרשת ה- WiFi.

יהודה גולדברג, מנהל הטכנולוגיות בחברת Touch Conference, המשווקת הבלעדית בישראל של Neat Bar: "אנו שמחים להיות החלוצים בהובלת המהפכה של Zoom בעולם העסקים. הטכנולוגיה של Neat Bar מאפשרת לנהל ישיבות עבודה בסביבה בטוחה מכל מקום בעולם, עם איכות הסאונד והמצלמה הטובים ביותר בעולם. חברות וארגונים שמוציאים אלפי דולרים בשנה על ניהול מפגשים וירטואליים בחדרי ישיבות יימצאו ב- Neat Bar מערכת מרשימה, מדליקה ומדויקת שמאפשרת להם לפתוח מספר חדרי ישיבות במקביל בכמה שניות. זוהי בשורה של ממש לתחום הפגישות מרחוק״.

למידע נוסף: https://bit.ly/neat_bar_israel

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא רצית לפספס את זה!

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים