אל על מספרת : המסע השנתי של חניכי "זכרון מנחם" להולנד

אל על יוצאת במבצע למגוון יעדים החורף. סקירה דוסיז צרכנות


כ-122 ילדים חולי סרטן השתתפו השנה במחנה הקיץ של עמותת "זכרון מנחם"

בשבוע האחרון הטיסה עמותת "זכרון מנחם", למעלה מ-100 ילדים חולי סרטן (בגילאי 6-24) למחנה קיץ בהולנד. במסגרת הפעילות, הילדים עזבו למשך שבוע את מסדרונות בתי החולים, נפרדו מחדרי האשפוז והטיפולים ויצאו לשבוע שכל כולו חוויות, טיולים והנאה.

אל על דאגה להקצות טיסה מיוחדת לטובת המסע של העמותה וצוות ייעודי ליווה בכל הדרוש את הילדים על מנת להקל ולהנעים את חוויית הטיסה. כמו כן, הוטס גם בית חולים נייד יחיד וראשון מסוגו בכל העולם שכולל את כל המעבדות, הבדיקות והמכשור שקיים בבית חולים רגיל. את הפרויקט יוצא הדופן ליוו ראשי מחלקות בכירים מכל בתי החולים בארץ.

לדברי ירום ודיש, סמנכ"ל מסחר אל על: "החיבור שלנו עם זכרון מנחם הוא מתמשך ובשנים האחרונות הטסנו ילדים רבים בחסות העמותה למגוון יעדים. אנו נרגשים להיות שותפים בכל פעם מחדש בפרויקט הזה שנועד לשמח ילדים חולים ולייצר להם חוויה בלתי נשכחת. במסגרת ההיערכות לטיסות הללו, אנו עושים את כל ההתאמות הנדרשות על מנת להתאים את חוויית הטיסה לצרכי הילדים בפרט והעמותה בכלל".

לדברי חיים ארנטל, מייסד עמותת "זכרון מנחם": גם אחרי למעלה מ 100 מסעות המסע הזה מצליח לרגש אותי כל פעם מחדש. גם השנה, נתקלנו בסיפורים יוצאי דופן על ילדים שהגיעו במצב גופני ירוד ביותר ומצב מנטלי קשה וחזרו מהטיול ילדים אחרים לחלוטין- צוחקים, מאושרים, וכן, גם בריאים יותר פיזית. זוהי זכות ענקית עבורי לראות את החניכים שלנו חוזרים למשך שבוע להיות רק ילדים בדיוק כפי שהם צריכים להיות".

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים