סקר עולמי חדש מצא כי: מגפת הקורונה סיפקה הזדמנות לשיפור הבריאות

המדריך השלם לאכילה בריאה בבית. סקירה דוסיז צרכנות

כך שינתה המגיפה את  המודעות העולמית לבריאות: בישראל –  84% מאמינים כי השמירה על הבריאות היא תהליך 71% הפכו מודעים יותר לאופן בו הם יכולים לשפר בריאותם 32% מצליחים להתאמן ללא קוצר נשימה , 26% צמצמו היקפים וירדו במידת הבגדים ל- 27% יש יותר אנרגיה , ל- 20% פחות תשוקה לסוכר, ל- 17% נעלמו המיחושים 61% מעוניינים לדעת יותר על היתרונות הבריאותיים של ויטמינים ותוספי מזון!

סקר עולמי חדש שנערך, על ידי OnePoll בחודשי יולי-אוגוסט השנה מטעם חברת הרבלייף והמועצה לתזונה אחראית (Council for Responsible Nutrition) בישראל וב-6 מדינות נוספות (3,500 איש) , בהשתתפות 500 משיבים ישראלים מצא כי:

כ-84% מהמשיבים הישראלים הסכימו עם הטענה כי השמירה על הבריאות היא תהליך, ורבים מהם ביצעו פעולות לשיפור אורח החיים שלהם ושמירה על בריאותם; למרבה המזל, 71% הפכו מודעים יותר לאופן שבו הם יכולים לשפר את בריאותם מאז פרוץ המגפה.

כושר התנועה והתבגרות בריאהסקירה דוסיז צרכנות

והם אכן פעילים: עם הזמן שחלף מאז פרוץ המגפה, כשליש מהמשיבים (32%) מצליחים כעת להתאמן יותר מבלי לסבול מקוצר נשימה, בעוד 26% ירדו במידת הבגדים או צמצמו את היקף המותניים שלהם.

בנוסף, המשיבים דיווחו כי יש להם יותר אנרגיה לאורך כל היום (27%), יש להם פחות תשוקה לסוכר ולממתקים (20%), ועבור חלקם, הכאבים והמחושים מהם סבלו נעלמו (17%).

תוצאות הסקר הראו שההתקדמות שהמשיבים חווים התחילה בצעדים קטנים: המשיבים הישראלים והגלובלים דיווחו שהם התחילו את מסע הבריאות שלהם בכך שבישלו ואכלו מזון בריא יותר, עסקו יותר בפעילות גופנית או הורידו אפליקציית כושר.

צמצום ברכישת מזון מהיר ולהשתמש במדרגות במקום במעלית השלימו את חמשת "הצעדים הראשונים" שהנשאלים הישראלים ביצעו – או מתכננים לבצע. ביתר המדינות, רוב המשיבים אף נטלו וויטמינים או תוספי תזונה.

הסקר העמיק עוד בוויטמינים ותוספי תזונה ומצא שהם זוכים לעדיפות בקרב משיבים רבים.

כשנשאלו כיצד המטרות הבריאותיות שלהם השתנו בזמן המגפה, כ-47% מהמשיבים הגלובלים אמרו שהם מתמקדים יותר באכילה בריאה, ונוטלים וויטמינים ומינרלים.

"בין אם מדובר בפעילות גופנית, בישול בריא או הוספת ויטמינים ותוספי תזונה לתפריט, עבור רבים, מגפת הקורונה סיפקה הזדמנות לשיפור הבריאות הכוללת שלנו", אמר קנת' בראדלי, מנהל הבריאות והתזונה הראשי של הרבלייף. "לצעדים קטנים יכולה להיות השפעה רבה כאשר אדם מתחייב לאורח חיים בריא."

אך בעוד משיבים רבים מתכננים לשלב יותר וויטמינים ותוספי תזונה בתפריט שלהם, רק 68% מהמשיבים הגלובלים אמרו שהם מרגישים שיש להם ידע על התועלות הבריאותיות שהם מציעים. ובישראל אף פחות – 56%.

39% מהישראלים אמרו כי סביר להניח שהם יחפשו מידע על וויטמינים ותוספי מזון באינטרנט, בערוצי התקשורת ובמדיה החברתית, ולאחר מכן יתייעצו עם הרופא שלהם (37%).

בכל מקום בו הם מחפשים מידע, כ-61% מהנשאלים מעוניינים לדעת יותר על היתרונות הבריאותיים של וויטמינים ותוספי מזון שונים כדי לשפר את בריאותם.

"לא רק שתוספי תזונה עשויים למנוע חוסרים תזונתיים, הם יכולים לשפר את כמות החומרים המזינים החיוניים להם הגוף שלנו זקוק כדי לתמוך במסע הבריאות שלנו", הוסיף בראדלי.

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים