3

לייקים

לאור הצלחת G&G ישראל, ענקית ההלבשה החסידית GB בארה"ב חתמה עמה הסכם ייצוג בארץ

בשורה אדירה לציבור החסידי בישראל בתום מו"מ ממושך שנערך בין G&G (ג'י אנד ג'י) ישראל לחברת GB (ג'י בי) פרפשיונל - נחתמה עסקה סנסציונית לפיה טרקלין ההלבשה G&G ישראל מקבל את הזיכיון הבלעדי לשיווק מוצרי המותג

מוצר הדגל של GB המיוחד ללקוחות הישראלים, הוא ללא ספק חליפת חצי הבטנה המותאמת במיוחד לאקלים הקיצי הישראלי. "לראשונה מותג בינלאומי בסדר גודל כמו GB מתחשב בצרכן הישראלי ומייצר עבורו ביגוד חסידי התואם לצרכיו הייחודיים", אומרים ב- G & G ישראל. חליפת חצי הבטנה עוצבה על ידי מעצבי אופנה בינלאומיים לאחר שחקרו ולמדו היטב את מאפייני הקהל החסידי בישראל, כמות השעות ביום בו הוא לבוש חליפה, מידות הטמפרטורה ורמת הלחות האופייניות לארץ. כמות הכניסות הממוצעת של החליפות ובהתאם לנתונים התאימו את סוגי הבדים, בהתחשב במאפיינים שונים של השפעת הדוגמאות, צפיפות הבד וכד'.

לאחר מכן עברו החליפות מבחני התנסות בקרב עשרות אברכים שהשתמשו בהן בפריסת ריכוזים חרדיים רחבה על פני המפה בישראל, זאת לנוכח שינויי טמפרטורה בין הערים השונות בעקבות התוצאות בוצעו מקצר שיפורים ורק לאחר מכן ברכה GB על המוגמר.

שמו הטוב של GB הולך לפניו בכל הנוגע לדוגמאות הבעקיטשעס הנחשקות ביותר העדכניות והחדישות של מודל 2021

רמת האיכות של המוצרים היוצאים ממתפרת GB בולטת במיוחד, זאת על פי הגזרה הייחודית והדוגמאות הבלעדיות למותג, איכות הבד, ובעיקר בשל האופן בו הבגד 'יושב' על הלקוח, כמצופה ממתפרה של רשת הלבשה חסידית אמריקאית הפועלת על פי תקן בינלאומי ואשר קשובה לאוזן לקוחותיה. לפתוח סניפים נוספים, בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ.

בעקבות ההסכם שנחתם, ניתן יהיה כבר להשיג לקראת חג השבועות בטרקלין G&G בירושלים, גם את הדגמים החדישים והעדכניים ביותר של עילית מותג ההלבשה האמריקאי GB אשר הינו מוביל את ההלבשה החסידית בארה"ב מבחינת היקף המכירות קולקציית קיץ תשפ"א של המותג הנחשק והיוקרתי GB כוללת מגוון ענק של מוצרי קולב בשלל מידות וגזרות המותאמים על פי הנדסה טכנולוגית באופן מדויק ומושלם למבני גוף שונים, בהלימה למידות ולמנעדים

בכך הופכת G&G ישראל למעצמה החולשת על מותגי הכתר הבינלאומיים של ההלבשה החסידית בעקבות ההסכם, והשמועות המועברות מפה לאוזן בחצרות החסידים, נרשמת התעניינות גוברת בקרב מותגי הלבשה בינלאומיים נוספים לייצוג בישראל.

הציבור החסידי על גווניו וחצרותיו בארץ ובעולם יכול כבר להתחדש לקראת חג השבועות עם מיטב הביגוד החסידי של קולקציות המותגים G&G ו- GB , בלעדית בטרקלין ההלבשה החסידי המפואר היחיד בישראל, רחוב יחזקאל 24 ירושלים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:05