0

לייקים

חדש בקניון רמות: שדרת אופנה ומעצבות, במתחם ייחודי בקומה השלישית "המיני-מול"

עם פתיחת המשק והחזרה לשפיות לאחר שנה וחצי של נגיף משתק, משיק קניון רמות - הקניון הגדול בצפון ירושלים מתחם אופנה חדש, בתוך מיני מרכז קניות ייחודי.

המינימול החדש שומר על קו גבוה של אופנה עילית צנועה לנשים וצעירות שגם מתכתבת עם פאות היוקרה "סיגי וויגס", בתוך המתחם גם חנות אופנה מופלאה לגברים וילדים. החנויות במתחם מייצגות בלעדית בירושלים את המותגים הפופולאריים. במתחם החדש נמצאים המותגים הבאים: "Mazal Hazut", "Rachel Sitbon", "מיטל בן ישי", "101" "פאות סיגי" ומותג שמלות הכלה Ashor"  "Shulamit. עוד במתחם: מרפאה יהודית ייחודית בארץ, אורטודנט פרטי ומשרד רואי חשבון גדול מימדים.

קניון רמות קיים במרכז שכונות צפון ירושלים כמעט עשור ומשרת עשרות אלפי תושבים. הקניון מציע לתושבי ירושלים חוויית קנייה ייחודית: שדרת מותגי אופנה, מתחם מזון מהיר, מסעדות ובתי קפה, חנויות, שירותים שונים וחנייה חינם. מיקום הקניון וקרבתו לצירי התנועה הראשיים בירושלים מאפשרים הגעה נוחה ומהירה מכל רחבי העיר.

"לקניון רמות מגיעים גם תושבים מחוץ לעיר, שמעדיפים אותנו על פני מקומות אחרים" אומר מנכ"ל הקניון יאיר ריבלין. "מעבר לשכונות הקרובות כמו רמות, גבעת זאב, סנהדרי-ה ורמת שלמה, אנחנו מזהים אצלנו גם לקוחות שגרים במרכז ועובדים בהר חוצבים". ריבלין מגלה שמיקום הקניון על אם הדרך, הפך אותו לנקודת מפגש של פגישות עסקיות לתושבים מהמרכז, שעוצרים ברמות כדי להימנע מהפקקים של העיר".

"המתחם החדש, מספק ללקוחות הקניון 'קומה נוספת' עם תמהיל ייחודי לאופנה ושירותים – מהמותגים מהגבוהים בירושלים, מה שהופך אותו למקום הבילוי האופטימלי לציבור שומרי המצוות בבירה", אומר נתי גל מנהל השיווק של הקניון. "הפעלת המינימול הוא ציון דרך בהתפתחות הקניון ומשקף את הביקוש הגדול של לקוחות ושביעות הרצון של שוכרים ועסקים שבחרו בקניון, ושנותנים אמון בקניון רמות".

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:20