5

לייקים

פעילות עניפה של מכון "נפש האדם בתלת מימד" בימי בין הזמנים

מידי שנה בימי בין הזמנים מתקיימות הרצאות רבות של מייסד מכון "נפש האדם בתלת מימד" צביקה קליגר מאמן אישי ומאסטר בשיטת ה NLP לבחורי ישיבה במסגרות ישיבות בין הזמנים בכל רחבי הארץ.

השנה בעקבות הקורונה, כאשר המסגרות הישיבתיות נמנעו לקיים ישיבות בין הזמנים, נמצאו חלופות מעניינות לפעילות.
הרצאותיו המרתקות של צביקה קליגר נמסרו במסגרת קווי הטלפון הייעודיים לבחורי הישיבה, פעילות מרתקת נוספת מתקיימת במסגרת "קייטנת הידברות" כאשר צביקה קליגר מגיש סדרת הרצאות מותאמת לילדים במטרה להעניק להם כלים להתמודדות עם התקופה המאתגרת בה אנו נמצאים תוך התייחסות מיוחדת להיערכות לקראת שנת הלימודים הקרובה הבעל"ט.
במסגרת הפעילות בקווי הטלפון הייחודיים לבחורי הישיבה מוגשות הרצאותיו של צביקה קליגר בשתי סדרות של ארבע הרצאות בכל סדרה, בסופה של כל הרצאה ממחיש צביקה את תוכן הרצאה כשהוא מצרף אליו בחור ישיבה שימחיש במשותף איתו את תוכן ההרצאה כשהם מבצעים יחד תרגיל סביב נושא ההרצאה במטרה להמחיש לשומעים את תוכן ההרצאה למרות הקושי שבהעברת הרצאה מוקלטת. בסופה של כל סדרת מפגשים כזו מוזמנים הבחורים להציג את שאלותיהם ולקיים דו שיח עם צביקה.
הפעילות הייחודית של ימי בין הזמנים מצטרפת לשרשרת הפעילויות הקבועה של מכון "נפש האדם בתלת מימד" כמו הפקת עלון שבועי, ליווי של בחורים ובני נוער במסגרות ישיבתיות ובמסגרת ייעוץ פרטי, הרצאות ופינה שבועית קבועה במהדורת החדשות של אתר הידברות מידי יום חמישי.
להצטרפות לרשימת התפוצה לקבלת העלון השבועי, להזמנת הרצאות ולקביעת מפגש ייעוץ פרטי ניתן לפנות לכתובת המייל: [email protected]

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב