1

לייקים

ברימאג נכנסת לקטגורית מקררי יין בישראל

חברת ברימאג נכנסת לראשונה לקטגורית מקררי יין בישראל

שתפו:

ברימאג נכנסת לקטגורית מקררי יין בישראל

חברת ברימאג נכנסת לראשונה לקטגורית מקררי יין בישראל

שתפו:

ברימאג קיבלה את הייבוא והשיווק הבלעדי של המותג La Sommeliere מבית FRIO

חברת ברימאג המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מותגי חשמל לשימוש ביתי, נכנסת לראשונה לקטגורית מקררי יין לבית. במסגרת זו קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק של המותג הצרפתי La Sommeliere ) לה סמולייר) מבית FRIO, המתמחה בפתרונות קרור ואחסון יינות.

La Sommeliere הינו המותג הראשון שתייבא ברימאג בבלעדיות, מתוך קבוצת מותגים הנמצאים תחת קבוצת FRIO . במהלך 2023 צפויים להגיע מותגים נוספים המובילים בקטגוריית מקררי יין.

המותג הצרפתי La Sommeliere נוסד עוד ב1993, והוא מתמחה בייצור מקררי יין בייתיים מעוצבים, איכותיים ובטכנולוגיה המתקדמת בעולם.

מקררי היין יימכרו בישראל בחנויות מוצרי חשמל נבחרים ברחבי הארץ ובאתר ייעודי, במחירים הנעים החל מ1,990 ש"ח עד 17,900 ₪.

יאיר רוזן מנכל ברימאג מסר: "אנו שמחים על הכניסה לזירות חדשות, המותג החדש מהווה סינרגייה מלאה לקולקציית המותגים של החברה. לצרכנן הישראל שאוהב, מעריך ומתחבר לתחום היין זוהי בשורה אמיתית הן מבחינה צרכנית והן מבחינה טכנולוגית. עוד מסר רוזן: "בשנת 2023 אנו צופים כניסה של מותגים נוספים באותה קטגוריה".

קולקציית המוצרים של המותג La Sommeliere כוללת מגוון רחב של מקררי יין לשימוש בייתי, עם אזורי חלוקה וטמפ' שונים לאחסון וליישון. המוצרים מתחלקים לשתי סדרות עיקריות: הסדרה היוקרתית וסדרת פרסטיג'. כמו כן המותג מציע את אפלקציית VINOTAG חינמית ייחודית למוצרי המותג לניהול מקרר היין ' גישה לתצוגה וירטואלית של המקרר ולרשימת מלאי מפורטת של תוכנו.

בין הדגמים הבולטים בקולקציה החדשה: מקרר יין עם אזורים וטמפרטורה שונים לאחסון ויישון (הסדרה היוקרתית) – בעל קיבולת של 185 בקבוקים כשבחלק התחתון 17 בקבוקים, תואם לאפלקציית VINOTAG, מקרר עצמאי נפרד בעיצוב שחור ומערכת קרור שעובדת על ידי מדחס. סוג הקירור באמצעות סרקולציית אוויר וטווח כוונון הטמפ' 5מעלות צלזיוס ל20 מעלות צלזיוס. קיים ויסות אלקטרוני ותרמומטר עם תצוגה דיגיטלית

לבנה. המקרר נסגר עם דלת זכוכית אחת נגד קרינת UV מזכוכית מחוסמת של 3 שכבות עם מנעול. מחיר מומלץ לצרכן:17,900 ש"ח

מקרר יין B.I מרתף טמפרטורה ( סדרת פרסטיג' )- מקרר עם חמישה מדפי עץ (בוק) קבוע, 1 חצי מדף עץ (בוק), 4 רגליים מתכווננות, 1 מסנן פחם פעיל ורשת אוויר נשלפת. דרגת אנרגיה G בעוצמה של 100W עם צריכת חשמל שנתית של KWH. מחיר מומלץ לצרכן:4990 ש"ח, כמו כן מקרר יין בילד אין לשמירה בטמפ' הגשה – בעל קיבולת של 28 בקבוקים עם תא מובנה, ועיצוב שחור, כשמערכת הקרור עובדת בשיטת מדחס וסוג הקרור בסרקולוציה אוויר. טווח הטמפ' נע בין 5מעלות ל20מעלות צלזיוס, עם ויסות אלקטורוני ונוריות LED לבנות עם מתג, תצוגה דיגיטלית ודלת זכוכית נגד קרינת UV מזכוכית. מחיר מומלץ לצרכן:3590 ש"ח.

כמו כן,חברת ברימאג שירות תיתן שירות VIP למוצרים

כל מגוון המוצרים של המותג יוצגן בחודש פברואר 2023 בתערוכת היין SOMMELIERE בהיכל התרבות בת"א

להשיג ברשת מטרו ובחנויות החשמל המורשות וברשתות המובחרות למוצרי יוקרה.
או באתר.

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא רצית לפספס את זה!

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים