2

לייקים

סימילאק למהדרין בכשרות בד"ץ העדה החרדית בכל רשתות המזון המובילות!

בעקבות הביקוש המתגבר, באבוט ישראל, יצרנית סימילאק למהדרין בכשרות בד"ץ העדה החרדית, שמחים לבשר

כי לאחר שנים של בקשות רבות מצד הלקוחות, בימים אלו ניתן להשיג את מוצרי סימילאק למהדרין במגוון נרחב של נקודות מכירה וברשתות המזון המובילות, בדגש על זמינות גבוהה ובפריסה רחבה.

לפני כשנתיים השיקה סימילאק את מוצרי סימילאק למהדרין בכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית. השקת הכשרות המהודרת של בד"ץ העדה החרדית התקבלה בברכה בקרב אימהות המגזר החרדי, וזאת לאחר היערכות ארוכה ויסודית, על מנת לאפשר עמידה בכל דרישות מערכת הכשרות הקפדנית של ועדת כשרות הבד"ץ העדה החרדית,  בנוסף להקפדה על הסטנדרטים הגבוהים של מוצרי סימילאק למהדרין.  

יותר ויותר הורים ממליצים להשתמש בפורמולה המתקדמת של סימילאק למהדרין המוכח כמס' 1 בעיכול וכמוביל ב-7 מדדי התפתחות שונים.  יותר ויותר משפחות מתווספות לעוד מיליוני הורים בעולם אשר בוחרים בסימילאק.

ההרכב של סימילאק למהדרין בכשרות בד"ץ העדה החרדית פותח על בסיס מאות מחקרים מדעיים ולמעלה מ-90 שנות מחקר. סימילאק למהדרין היא פורמולת המהדרין היחידה בישראל שמיוצרת על ידי חברת תרופות בינלאומית בכשרות המהודרת של הבד"ץ העדה החרדית.

הפורמולה המתקדמת  של סימילאק למהדרין בעלת הרכב שמנים ייחודי ללא שמן דקל המועשר בחומצות שומן אומגה 3 ו-6 בכל השלבים, אשר הוכח מדעית כמסייע לעיכול קל וסדיר ולהתפתחות שכלית בדומה לשל תינוק יונק. ההרכב הייחודי מאפשר להורים להיות רגועים שתינוקם מקבל את כל מה שדרוש לו כדי לגדול ולהתפתח עם הרכב מנצח לעיכול קל ולהתפתחות תקינה.

בכל שאלה בנושא תזונת תינוקך ולקבלת דוגמיות ניתן לפנות למוקד "צוות המומחים" של סימילאק למהדרין, הכולל דיאטניות קליניות בטלפון 1800-65-65-01.

* עפ״י סקר אמהות במגזר החרדי יולי Kantar 2019

לתשומת לב – חלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב