1

לייקים

מיזמים קהילתיים – עם ישראל חי

מבצע חרבות ברזל - למען הקהילה, המפונים ועובדים

מיזמים קהילתיים – עם ישראל חי

מבצע חרבות ברזל - למען הקהילה, המפונים ועובדים

שתפו:

1. קבוצת צוות 3 ממשיכה לדאוג לעובדים גם בחירום: מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" צוות 3 דאגה לעובדים המתגוררים ביישובי וערי הדרום וסייעה להם בדרכים שונות, כולל מציאת דירה חלופית. הדבר התאפשר הודות לתרומה שארגנו עובדי החברה.

מעבר לכך, צוות 3 נמצאת בקשר שוטף עם העובדים שגויסו בצו 8 למילואים וגם העניקו להם תווי קניה בסך 300 ₪. כדי להרים את המורל, הכינו עובדי החברה קליפ מרגש למענם. 

גם בימים אלה קבוצת צוות 3 ממשיכה לדאוג לכל מחסורם של חיילי פלגה ס'2 ביחידת יהל"ם של חיל ההנדסה הקרבית, אותה היא מאמצת במסגרת פרויקט "אמץ לוחם". 

ניר גלבוע מנכ"ל קבוצת צוות 3: "צוות 3 היא משפחה אחת גדולה ובימים אלה, בחירום כמו בשגרה, אנו ממשיכים לדאוג לעובדות והעובדים היקרים שלנו. ישר כוח לעוסקים במלאכה ולמגויסים – שימרו על עצמכם". 

2. *סורגות כובעים לחיילים ובובות לילדי המפונים*  

עם בוא הסתיו ועקב המצב המלחמה המתחוללת, תושבות שכונת נאות הרצל נפגשות במרכז הקהילתי נאות הרצל, מבית החברה למתנ"סים, וסורגות כובעים לחיילות ולחיילים שעושים לילות כימים בהגנה על הארץ וגם לתושבות ולתושבים המפונים אשר מתארחים בעת זו בעיר נתניה. בנוסף נסרגו בובות נחמה לילדות ולילדים של אותן משפחות.   

מהנהלת המתנ"ס נמסר: "אנו שולחים חיבוק ואהבה לכל המשפחות האמיצות, לכוחות הביטחון ולכל מי שתורם ועוזר במאמץ הלאומי. יחד ננצח". 

3. *רשת המרכזים הקהילתיים דרום נתניה מארחת את ילדי המפונים*

המרכזים הקהילתיים בדרום העיר נתניה, אגמים ופולג-עיר ימים, מבית החברה למתנ"סים, מארחים את ילדי המפונים מדי יום. הם מקיימים עבורם מגוון פעילויות במסגרת קייטנה מיוחדת ואף מציעים מרחב לימודי לתלמידי כיתות בתי הספר היסודיים. 

בהנהלת המרכזים הקהילתיים דרום נתניה, מבית החברה למתנ"סים, ציינו כי התכנים הפדגוגיים מועברים על ידי צוותי הוראה מקצועיים שמאפשרים לילדים לחזור לשגרה לימודית רגילה תוך צמצום הפערים שנוצרו.  

*סיון פדידה, מנהלת המרכז הקהילתי אגמים*: "יצרנו מרחב נוח ומאפשר, שנועד לשלב פעילויות הפוגה, סדנאות חוסן ומעגלי שיח לחיזוק הביטחון העצמי ולהעלאת המורל של הילדים בעת הזאת. נמשיך לפעול על מנת שכל ילד וילדה יחזרו לשגרה מלאה ונוחה ובעיקר ירגישו כמה שיותר בבית". 

4. המכללה האקדמית אשקלון בביקור פצועים ב"ברזילי" 

ד"ר בקי צרפתי וד"ר רחל שוורצור מהחוג לסיעוד במכללה האקדמית אשקלון הגיעו יחד עם הסטודנטיות פיסמנוב ליקה וקוטוזוב ז'אנה, ביקרו את פצועי המלחמה המאושפזים במחלקות השונות בביה"ח ברזילי וחילקו מארזי שי מטעם המכללה, בליווי ברכה להחלמה מהירה של כולם.  

ד"ר בקי: "צוות החוג לסיעוד ובראשו ד"ר איליה קגן מאמין כי העוסקים בסיעוד מהווים ציר מרכזי בניהול הטיפול ורואה את המטופלים ומשפחותיהם במוקד העשייה בכל עת ובתקופה קשה זאת בפרט. בימים קשים אלו החוג עושה את המיטב לתמוך בנפגעים ומשפחותיהם ולסייע לצוותים ולתמוך בסטודנטים ככל האפשר". 

קרדיט צילום: החוג לסיעוד- המכללה האקדמית אשקלון 

תמונת אילוסטרציה

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא רצית לפספס את זה!

דוסיז
לוגו דוסיז צרכנות
העסקים שנפתחו השבוע
ריאיון השבוע
מבצעים
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים וחדשנות
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים