2

לייקים

לראשונה – קורס אנגלית במימון מלא, לסטודנטים ב'קמפוס החרדי' של 'מכללת אשקלון'

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין 'מפתח אשדוד', חברת 'טרגט' ומכללת אשקלון פתח בפני הסטודנטים לתואר ראשון בקמפוס את האפשרות ללמוד אנגלית בקורס קצר ומקצועי ובמימון מלא.

כולנו מכירים את הלחץ שחווה מי שרואה טקסט באנגלית כשאינו מספיק בקיא בשפה. מתחיל גמגום קל וניסיון להסיח את הדעת של מי שסביבנו כדי שלא יבחינו במה שעובר עלינו באותו רגע. באותה מידה כולנו יודעים שחלק מהשלמת לימודי תואר בכל מכללה נדרש גם ידע נרחב באנגלית. השלמת הידע נמשכת בדרך כלל כשנה וכרוכה בעלויות.

הדאגה לסטודנטים בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון לא נעצרת לרגע וכחלק מזה נעשתה חשיבה על חסכון בזמן וחסכון בכסף לסטודנטים שכבר בחרו נכון – ולומדים בגן יבנה בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון.

המחשבה והמאמץ נשאו פרי ויחד עם שותפים ראויים – 'מפתח אשדוד' שהינו המרכז להכוון תעסוקתי לחרדים בחסות משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים וחברת 'טרגט'  שולבו בימים אלה כ 60 סטודנטים מן המניין בקורס אנגלית מקוצר (3 חודשים) או ארוך (5 חודשים) ללא תשלום כלל ובכך משלימים הסטודנטים את חובת לימודי האנגלית בד בבד עם לימודי התואר.

בקמפוס החרדי של מכללת אשקלון מוצעים מגוון לימודי תואר בתחומים להם  ביקוש רב בשוק העבודה כמו – לימודי תואר בעבודה סוציאלית, בכלכלה וניהול או במדעי המחשב. בוגרי הקמפוס החרדי של מכללת אשקלון מבוקשים מאד בשוק העבודה ואחוזי ההשמה שלהם מהגבוהים בכל תחום. תוכנית הלימודים מאפשרת לשמור על שגרת  החיים תוך שמירה על אורח חיים תורני וכוללת ליווי אישי לאורך כל הדרך ומלגות לזכאים.

בימים אלו מסתיימת ההרשמה לשנת הלימודים הבאה ללימודי תואר ולמכינות לתואר.

מוזמנים גם אתם להצטרף להצלחה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:20