1

לייקים

HAIR MAX הסוף לנשירה והתקרחות: פטנט עולמי ביתי מוכח לבעיית התקרחות השיער!

לאחר הצלחתו המסחררת ב-170 מדינות ברחבי העולם ומכירה של מיליוני יחידות, נוחת הדור החדש של מכשיר ה-HAIR MAX בישראל

ומביא עימו מהפכה מדעית אמיתית בפתרון בעיית ההתקרחות בקרב גברים ונשים, הנתמכת ב- 7 מחקרים קליניים!

מאושר על ידי מנהל התרופות האמריקאי – FDA.

בעיית התקרחות ודלילות שיער אינה בעלת השפעה אסתטית חיצונית בלבד, אם כי כזו הנוגעת ופוגעת באספקטים רבים של החיים. הקרחה עלולה לערער את הביטחון העצמי, לגרום לבעיות תפקוד בעבודה, בקשרים חברתיים ואף עם בני המין השני. בעוד שפתרונות רבים המוצעים כיום בשוק מצריכים נטילת כדורים העלולים להיות בעלי תופעות לוואי שונות או לחילופין פעולות פולשניות כהשתלה, ההיירמקס מציע לראשונה פתרון עצמי, ביתי וקל לשימוש אשר אינו גוזל יותר ממספר דקות בשבוע.

הדור החדש של המכשיר שהגיע זה עתה לישראל בנוי כקשת לשיער בעלת שיני סיליקון גמישות אשר בחלקה הפנימי 41 מודלים של לייזרים רפואיים. פעולת המכשיר מבוססת על תהליך הדומה לפוטוסינתזה בצמחים, בה אנרגיית האור הטיפולית שמקורה בקרן לייזר, מזינה את זקיק השערה על ידי המרצת חמצן וחומרים מזינים ומעודדת לצמיחה חזקה יותר. אור הלייזר הגובר מזין את זקיקי השיער ברמה התאית ובכך מפחית את דילול השיער ומסייע לו לגדול באופן חזק ובריא.  הפעלת המכשיר הביתי החדש פשוטה וקלה ומתבצעת על ידי הלבשת הקשת על הראש והזזה לאחור כל 30 שניות כאשר המכשיר רוטט עד לכיסוי כל אזור הקרקפת. השימוש במכשיר עורך רק  3 דקות 3 פעמים בשבוע. הטיפול אינו פולשני, ללא תופעות לוואי ומוכח קלינית. הקשת הינה גמישה ומתאימה לכל מידת ראש באשר היא.

פיתוח המכשיר ערך כשני עשורים על ידי חברת לקסינגטון האמריקאית, הוכיח יעילותו בלא פחות מ-7 מחקרים קליניים שונים בהם השתתפו נסיינים, גברים ונשים, שנחלו כ-90% הצלחה בבלימת תהליך ההתקרחות. המחקרים הוכיחו באופן חד משמעי הגעה לתוצאות של עצירת נשירת שיער תוך צמיחת שיער, צפופה וחזקה יותר על ידי הערת זקיקי שיער חלשים או רדומים ושחזור מחזור הצמיחה הטבעי של השיער. המכשיר בעל סוללת ליתיום פנימית נטענת ובסיס הטענה. עיצובו זכה ב-5 פרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.

המחיר: 2,495 שקלים.

להשיג באתר www.HairMax.co.il

ובטלפון 077-50-50-300

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב