0

לייקים

JOHNSON’S:הרגלים טובים עושים את ההבדל!

חשוב להעביר לילדים שלנו את ההרגלים הטובים כבר מגיל צעיר. אם יילמדו מאיתנו על נימוסין, הם יבינו את החשיבות שבאמירת "תודה" או "בבקשה"

אם יילמדו על בטיחות, הם יבינו את החשיבות בלהסתכל לכל הכיוונים לפני חציית כביש. לכן, חשוב ללמד אותם גם על כללי ההיגיינה.

היום רלוונטי מתמיד להסביר להם על היגיינה ועל כך שהרגלי הרחיצה חשובים מאוד הן לבריאות, הן באופן כללי לאורח החיים, והן עבור אלו הסובבים אותם! במיוחד בימים אלה, כאשר העונה הקרירה מתקרבת – ובשל העובדה שאנחנו עמוסים במחויבויות – הרגעים האלה של הלמידה יכולים להפוך לרגעים מיוחדים, המשותפים לכל המשפחה. אנחנו יכולים להפוך את הרגע הזה למופע שירה עם השפופרת, לאמבטיה מלאת בועות או לעיסוי מהנה – כל אלו יוצרים קשר ואינטראקציה עם הילדים שלנו. ובזמן שאנחנו נהנים ביחד ודואגים להם, אנחנו גם עוזרים לפיתוח החושים שלהם. ממה שידוע לנו, אין שיעור טוב יותר מאשר בעזרת דוגמאות.

JOHNSON’S:הרגלים טובים עושים את ההבדל!עבור הרגע המיוחד הזה יש ל-Johnson’s® מספר סדרות שמתאימות לכל המשפחה: JOHNSON’S® Baby Soft Wash מיוצר במיוחד בשביל להוריד ביעילות לכלוך, תוך כדי התחשבות בעור העדין של הילד; JOHNSON’S® Kids Bubble Bath & Wash משלב ניקוי עדין עם בועות רכות וגדולות עבור זמן מהנה באמבטיה; JOHNSON'S® Baby Lotion לסיום האמבטיה עם עיסוי עדין. כל הסדרות יוצרו בשביל ליצור חוויה מושלמת עבור הילדים וההורים.

JOHNSON'S® Baby Soft Walsh: כאשר התינוק נולד, העור שלו במצב הכי עדין. לכן שידרגנו את הפורמולות שלנו על גבי 125 שנים, בשביל שיהיו עדינים יותר עבור כולם, ילדים ומבוגרים כאחד! JOHNSON'S® Baby Soft Wash עוזר לשמור על העור העדין של התינוק רך, חלק ובעל תחושה בריאה.

JOHNSON’S:הרגלים טובים עושים את ההבדל!

® Kids Bubble Bath & Wash: בזמן שהילד גדל, צרכי טיפוח העור שלו משתנים. לכן, יש לנו פורמולה מיוחדת המשלבת ניקוי עדין עם בועות רכות וגדולות שמהוות גם זמן מהנה באמבטיה. בעזרת הפורמולה שלנו NO MORE TEARS®, מים המותזים לכל כיוון תוך וכן המשחקים באמבטיה הופכים לחוויה ללא דמעות. לא צריך לשמור את הבועות לזמנים מיוחדים, ה-Kids Bubble Bath & Wash עדין מספיק בשביל שימוש פעם ביום עבור זמן מקלחת מהנה וחיבור בין ההורים לילדים. 

JOHNSON’S:הרגלים טובים עושים את ההבדל!JOHNSON’S:הרגלים טובים עושים את ההבדל! JOHNSON'S® Baby Lotion: הקרם שלנו לתינוק, שעשוי משמן קוקוס, שומר על העור העדין של התינוק רך, חלק ובעל תחושה בריאה. להזין את עור התינוק 24 שעות ביממה עם הריח הקלאסי של Johnson’s. מעולה לילדים ולמבוגרים כאחד!  

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב