0

לייקים

מרן הגר"ג אדלשטיין לקראת הקמת חדרי החסד של 'חיים לילד' בים המלח: "שיהיה ברכה והצלחה בכל המעשים הטובים"

טרם הרחבת חדרי החסד המרווחים בים המלח, ביקר יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר אצל מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין שהביע את ברכתו הלבבית לתורמים והמסייעים וכן לרב סקלר על פועלו הברוך

טרם הרחבת הקמפוס המרווח להבאת חולים חרדיים בים המלח, ביקר יו"ר ארגון 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר במעונו של מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין והתברך על פועלו הרב.

בימים אלו, ארגון חיים לילד, מתכנן את הרחבת חדרי החסד בים המלח,, בו יוכלו להתארח מספר גדול יותר של משפחות בו זמנית ע"מ להביא מזור והקלה.

חדרי החסד של הארגון בים המלח מיועדים להבראה למגזר החרדי והינם היחידים מסוגם בים המלח שניתן לשהות בהם ללא חשש. מוקפדים מבחינת כשרות וצניעות, והם מיועד לשהייה ממושכת לצורכי הבראה בקרבת ים המלח.

ארגון 'חיים לילד' מפעיל זה שנים חדרי חסד 'רגעים קסומים' בים המלח והם משרתים

חולי CF ,פסוריאזיס ובני משפחותיהם.

הוכח שכמות החמצן שחולה מקבל מאוויר ים המלח, דומה לכמות חמצן שמקבל חולה שמחובר למסכת חמצן; אמנם במינון  של ליטר 1 לדקה, אך השפעתו מרובה. מכיוון שבים המלח הוא מקבל את החמצן באופן רצוף 24 שעות ביממה ובאופן טבעי. כמו"כ, החומרים הנמצאים באקלים המיוחד של ים המלח, משפיעים לטובה על הנפש, ומשרים על האדם רוגע ושלווה מיוחדים.

החולים המשתייכים למגזר החרדי נאלצו להמעיט או להימנע כליל מביקור בים המלח, לאור העובדה כי אין בנמצא בית הארחה או מלון שמותאם לאורח חייו של המגזר החרדי.

עם פתיחת חדרי החסד 'רגעים קסומים' נרשמת תפוסה מרבית לאורך רוב ימות השנה, על ידי חולים המשתייכים למגזר החרדי ובני משפחותיהם.

בחדרים, נהנים החולים ובני המשפחה מסוויטות מאובזרות לצד מטבחים כשרים, ויכולים במשך ימי שהותם ליהנות מהיתרונות הבריאותיים ומאוויר ים המלח, לו הם זקוקים על מנת לשפר את איכות חייהם, ואף לתת מרגוע לנפשם.

עקב השהיה הארוכה באזור ים המלח הנדרשת להטבה משמעותית במצב החולים, ארגון חיים לילד מתכנן להרחיב משמעותית את אפשרות הארחה, שיכיל בו זמנית מספר חולים גדול ככל האפשר, ע"מ לאפשר למספר גדול ככל האפשר של מחלימים לשהות יחד ולהגיע למקום.

בעת הביקור אצל מרן הגר"ג אדלשטיין שליט"א סקר הרב סקלר את הפעילות של הארגון, והעול התקציבי הכבד שיש על הארגון ועליו באופן אישי בכדי להגיע להישגים הגדולים והקמת חדרי החסד החדשים,  ראש הישיבה בירך בלבביות את כל התורמים להקמת הבניין והביע את ברכתו הלבבית ליו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר והוסיף "שיהיה ברכה והצלחה בכל המעשים הטובים".

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב