6

לייקים

"דוסיז צרכנות" מלווה את 'ביתר דייס'

השנה יותר מתמיד | עיריית ביתר עילית בשיתוף 'הפורום לעסקים' מציגים: אירועי 'ביתר דייס' במתכונת מהפכנית ואטרקטיבית. כל הפרטים...

השנה היה ברור לכולם, דווקא לאור האתגר המיוחד והתנאים החריגים – חייבים לעשות הכל כדי שמסורת ה'ביתר דייס' שהפכה למנוע צמיחה לעסקים ושבוע אטרקטיבי לצרכנים – תימשך כרגיל, טובי המוחים גויסו, הפתרונות הכי יצירתיים הועלו, ועכשיו הגיע הזמן לצאת לדרך במתכונת ייחודית ושווה, עשרות רבות של עסקים הצטרפו כבר למיזם – וההתעניינות הציבורית, גם מחוץ לעיר, שוברת שיאים. עיריית ביתר עילית תקשט את העיר בשלטים, בדגלים ובבלונים, חוברת מהודרת תכלול את בעלי העסקים המשתתפים במבצע. כל הפרטים לקראת 'ימי השוק של ביתר' שמשתדרגים למרות הקורונה

דוסיז צרכנות נרתם ליוזמה החשובה

דוסיז צרכנות כאתר הצרכנות המוביל בציבור החרדי נרתם ללוות את ביתר דייס ומעמיד לבעלי העסקים בעיר את הפלטפורמה החדשנית והמתקדמת שלו כדי לתת דחיפה נוספת לימי המכירות המיוחדים בעיר. קטגוריה מיוחדת לידיעות של העסקים המקומיים בביתר עילית תפתח לקראת הביתר דייס, צוות האתר יתגבר את פעילות ויסייע לעסקים להביא את הידיעות על המבצעים המיוחדים גם לתושבי העיר אך גם מחוץ לביתר עילית כדי להרחיב את מעגל הלקוחות. בעלי עסקים המעוניים לפרסם ידיעות באתר מוזמנים לשלוח את הידיעות לכתובת: [email protected]

מתכונת מיוחדת

למי ש'לא היה כאן' בשנה שעברה – נזכיר כי מדובר במיזם חדשני מסוגו בערים החרדיות, אשר לשם קידומו חברו יחדיו העיריה ואגף התרבות, בשיתוף פורום בעלי העסקים בעיר וגורמים נוספים, לשבוע מכירות אטרקטיבי שמעתיק את רעיון ה'בלאק פריידי' העולמי ומציג לו גרסה מקומית מותאמת ושווה בהרבה.

עיריית ביתר עילית פורסת חסות פרסומית ושיווקית על אירועי שבוע המכירות ומלווה זאת מבחינת יחסי הציבור והסיוע הלוגיסטי, כאשר מחלקת שפ"ע מקשטת את העיר במאות דגלים צבעונים, תולה שלטים ענקיים במרכזי הקניות, ויוצרת אווירה של חגיגת מכירות עירונית. בעלי העסקים מקבלים ערכת מיתוג לקישוט העסק המשתתף בשבוע המכירות. כמו כן, עשרות אלפי בלונים אשר יקשטו את העסקים המשתתפים במבצע.

כפי שדיווחנו בשבועות האחרונים, כל עסק בביתר עילית יכול להצטרף לפעילות במסגרת 'ביתר דייס'. כל שנדרש הוא להוזיל מחירים באופן משמעותי, ולקבל את ערכת המיתוג. כל בעל עסק, שיש לו חנות בעיר מוזמן ליצור קשר עם ההפקה ויקבל את ערכת ההדרכה והמיתוג

בעיריית ביתר עילית וב'פורום בעלי העסקים בביתר' הסבירו את הרעיון מאחורי הפרויקט המרעיש ומעורר העניין: "הרעיון הוא להוביל הוזלת מחירים משמעותית באמצעות מבצעים שדוגמתם אין בשום הזדמנות אחרת, מבצעים שלא יחזרו על עצמם. זה מגיע לתושבים, ולמען האמת – ההתעניינות האדירה סוחפת רבים גם מחוץ לביתר עילית, המתכוונים להגיע ולרכוש מוצרים מהעסקים המשתתפים ב'ביתר דייס'.

לשקם את העסקים

ואכן, מבירור קצר עם בעלי העסקים נראה שהם מצפים לאירוע המכירות הזה כמו חמצן לנשימה. "אחרי חודשים כל כך מורכבים בשל הסגרים וההגבלות, חודשים בהם ספגנו נזקים והיינו על סף פשיטת רגל – אירועי ה'ביתר דייס' הם בס"ד תקווה אמיתית להתייצבות כלכלית, כאשר כל הצדדים ייצאו בעז"ה נשכרים: הלקוחות יקבלו מחירי רצפה חסרי תקדים, ואנחנו נקבל הזדמנות לעמוד שוב על הרגליים.

העסקים המשתתפים בפרויקט מכינים עבורכם מבצעים שלא ידעה ביתר מיום היווסדה. המגוון הולך להיות עצום: חלק מהעסקים יערכו מבצעים מיוחדים בכל הימים, חלק יעשו בימים מסוימים וחלק בשעות מסוימות, זה הזמן להיות ב'היכון' ולהתעדכן בכל העת, במטרה ליהנות מהמחירים המיוחדים.

יצוין, כי אין צורך ב'כרטיס תושב' על מנת להשתתף בימי ה'ביתר דייס'. שבוע המכירות פתוח לכל דיכפין. אם יש לכם מכרים מחוץ לעיר המעוניינים לבוא ולערוך כאן את קניותיהם במחירים חסרי תקדים – זה הזמן לעדכנם, על מנת שגם הם יוכלו להנות מהמחירים המיוחדים, כאשר השנה, עקב המצב, יינתן דגש מיוחד על מכירות מרחוק, באמצעות הטלפון והפלטפורמה הדיגיטלית המאושרת.

יצוין, כי זהו עוד אחד בשורה של פרויקטים שעיריית ביתר עילית ופורום העסקים מקדמים עבור בעלי העסקים בשנה המאתגרת הזו – שנת הקורונה על שלל אתגריה ומורכבויותיה. זו הייתה שנה בלתי אפשרית עבור העסקים, שחלקם נכנסו לחובות עתק וחלקם הגיעו לסף פשיטת רגל, כאשר הגמ"ח לעסקים שהוקם בעירייה מנסה לסייע ככל האפשר, ויוזמות מקומיות נעשות כדי לחזק את בעלי העסקים המתמודדים עם מצב בלתי פשוט בעליל.

ראש העיר ר' מאיר רובינשטיין אומר: "דווקא עכשיו, כאשר העסקים בעיר זקוקים למינוף ולחיזוק לנוכח המצב שנכפה על כולנו בגין הקורונה – ראינו בעירייה חובה וזכות לסייע ולהירתם, ולעשות הכל למען חיזוק העסקים בעיר. אנו אמונים על חובת 'צאו והתפרנסו זה מזה', ובשנה כזו בכלל, ואנו נחושים לעשות הכל למען הצלחת הפרויקט".

כעת מגיעה הערבות ההדדית של תושבי ביתר עילית לשיאה, עם השלמת ההיערכות לקראת קיומו של פרויקט ה'ביתר דייס' – שיביא רווחה כלכלית גם לעסקים אבל גם יאפשר לכל תושבי העיר להצטייד בכל הדרוש להם – מביגוד ועד כלי בית, ממוצרי תינוקות ועד מוצרי מזון ועוד פריטים מכלל ענפי הצריכה וכל זאת במחירי רצפה מצחיקים של פעם בשנה.

כולנו – בעלי עסקים ותושבים, מגויסים להצלחת ה'ביתר דייס' – השנה יותר מתמיד!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב