0

לייקים

גאדג'טשופ מציגה מתנות דמי חנוכה מקוריים במיוחד, סביבונים חדשניים!

גאדג'טשופ, חנות הגאדג'טים והמתנות המובילה בישראל, מתכוננת לחג החנוכה שיחל השנה ביום חמישי, כ''ה בכסליו, ומציגה שלל סביבונים מדליקים וחדשניים שילהיבו את הילדים ויהוו מתנת חנוכה מקורית ואף חינוכית!

משחק הסביבון האהוב הוא משחק עתיק יומין שהגיע לארץ ישראל עוד לפני התקופה הרומית, אז שימש ככלי מאגי או למשחק. בגרמניה של המאה ה-16 היווה הסביבון כתחליף לקוביית משחק בקרב ילדים במשחקי הימורים. במשך הזמן התפתח מנהג מתן דמי חנוכה לילדים, ששימשו למעשה להימורים במשחק הסביבון, בדומה למשחקי הימורים באגוזי פסח. בגאדג'טשופ ניתן למצוא סביבונים מדליקים ולא קונבנציונאליים מסוגים שונים שיאתגרו וילהיבו מחדש את הילדים! כך, ניתן למצוא את סביבון הספינר הראשון בעולם, שמשלב בין הספינר החדשני שכבש רק לא מזמן את העולם לסביבון הקלאסי האהוב. כמו כן, ניתן למצוא ג'ירוסקופים מדגמים שונים, המופעלים על ידי ליפוף חוט סביב מוט מרכזי ומשיכתו או באמצעות ידית פלסטיק שקלה יותר לתפעול בקרב ילדים קטנים. שני עזרים אלו יוצרים הנעה ראשונית מהירה, שלאחריה יסתובב הג'ירוסקופ עד למשך מספר דקות ויאפשר לילדים ומבוגרים כאחד לבצע איתו אין ספור טריקים מטורפים שיאתגרו בחוכמה את כוח הכבידה. בין היתר ניתן להעמיד את הג'יקרוסקופ על קצות האצבעות, על משטחים שונים ואפילו על גבי חוט! טווח המחירים: 45-89 שקלים לפריט.

להשיג בגאדג'טשופ- www.Gadgetshop.co.il


גאדג'טשופ, חנות הגאדג'טים והמתנות המובילה בישראל, מתכוננת לחג החנוכה שיחל השנה ביום חמישי, ה- 10 בדצמבר ומציגה שלל סביבונים מדליקים וחדשניים שילהיבו את הילדים ויהוו מתנת חנוכה מקורית ואף חינוכית!

משחק הסביבון האהוב הוא משחק עתיק יומין שהגיע לארץ ישראל בעקבות גזירת הרומאים על עם ישראל בתקופה הרומית, אז שימש ככלי להסתרת קיום המצוות ולימוד התורה הקדושה מפני הרומאים הרשעים.

בגרמניה של המאה ה-16 היווה הסביבון כתחליף לקוביית משחק בקרב ילדים במשחקי הימורים. במשך הזמן התפתח מנהג מתן דמי חנוכה לילדים, ששימשו למעשה למשחק בסביבון המיתולוגי,

בגאדג'טשופ ניתן למצוא סביבונים מדליקים ולא קונבנציונאליים מסוגים שונים שיאתגרו וילהיבו מחדש את הילדים! כך, ניתן למצוא את סביבון הספינר הראשון בעולם, שמשלב בין הספינר החדשני שכבש רק לא מזמן את העולם לסביבון הקלאסי האהוב. כמו כן, ניתן למצוא ג'ירוסקופים מדגמים שונים, המופעלים על ידי ליפוף חוט סביב מוט מרכזי ומשיכתו או באמצעות ידית פלסטיק שקלה יותר לתפעול בקרב ילדים קטנים. שני עזרים אלו יוצרים הנעה ראשונית מהירה, שלאחריה יסתובב הג'ירוסקופ עד למשך מספר דקות ויאפשר לילדים ומבוגרים כאחד לבצע איתו אין ספור טריקים מטורפים שיאתגרו בחוכמה את כוח הכבידה. בין היתר ניתן להעמיד את הג'יקרוסקופ על קצות האצבעות, על משטחים שונים ואפילו על גבי חוט! טווח המחירים: 45-89 שקלים לפריט.

להשיג בגאדג'טשופ- www.Gadgetshop.co.il


שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב