גנטיקה, שינוי בהורמונים, זיהום אוויר, חשיפה לשמש, לחץ, מזון, כל הפרמטרים הללו יכולים לגרום לעו שומני, עם פצעונים או פצעי העור סובל ביצור יתר של סבום (שומן בעור), ולא יודע להוציא אותו..   התוצאה: ברק בעור הפנים, נקודות שחורות, מיקרו-ציסטים ונקבוביות מורחבות.

מתחיל בגיל ההתבגרות (סביבות 12/13) אבל היום בכל העולם נשים וגברים סובלים מעור שומני ופצעים גם בגיל 30, 40, ואפילו מעל 50!

עור מעורב, שומני, עם פצעונים או פצעים דורש שגרת טיפוח עקבית ומתמידה. חשוב לבחור בסבונים יעילים ועדינים המכילים אבץ כדי להפחית את רמת השומן בעור, ולגרום להתחדשות התאים, פילינג עדין. המטרה היא לנקות את העודף שומן והתאים המתים שהצטברו על פני העור וסותמים את הנקבוביות.  בנוסף לסבון, מומלץ להשתמש בקרם לחות טיפולי שמיועד לעור שומני.         

   

כל פגם יכול להפוך לצלקת, במיוחד בעור כהה, או בסימן אדמומי בעור בהיר. הדלקת שנמצאת בבלוטת החלב עוברת לתאים המכילים מלנין, ונוצר תופעת פיגמנטציה. חיוני לטפל בעור עם פצעים הכי מהר שאפר כדי למנוע צלקות עתידיות, ולבחור בטיפוח המסייע בהפחתת הסימנים. קרם הפנים צריך להכיל רכיבים אנטי-דלקתיים, עם שילוב של רכיבים המסייעים להתחדשות התאים, כגון פילינג עדין. מאוד חשוב בעור מעורב עד שומני לטפל באופן יומיומי ביצור יתר של סבום, ולא לבצע טיפול אגרסיבי פעם ברבעון!

לא, ההפך… חשוב לא להיות בשמש, היא מזרזת את בלוטות החלב בימים הראשונים יש הרגשה שהפצעים מתייבשים, ושהעור נראה יותר טוב, ובהמשך העור מתעבה, שיותר פצעים מופעיים על העור.

יש מקרים שההשפעה היא רצינית, נערות, נערים לא יוצאים מהבית בגלל פצעים רבים על עור הפנים שלהם. יש גם מקרים קיצונים של דכאון.

    חשוב כל הזמן "מניעה", להשתמש במוצרים דרמו-קוסמטיים המסייעים בהפחתת ברמת   הסבום בעור, בקילוף עדין של התאים המתים והמצטברים בנקבוביות.

  1. שגרת טיפוח המבוססת על רוטינה נכונה ומתמידה זה הסוד בטיפוח לעור הסובל מפצעים. חובה לשטוף את הפנים פעמיים ביום עם סבון מותאם. לבחור בקרם פנים מיועד לעור שמן הנוטה לפצעונים.

מוצרי וישי משווקים בבתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ, תוך קבלת ייעוץ מקצועי על ידי צוות בית המרקחת. לבירור בית המרקחת הקרוב 09-7730800

למידע נוסף ואבחון העור היכנסו לאתר וישי: באתר בית העסק

את מוצרי וישי ניתן להשיג בבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ.

http://www.vichy.co.il/pharmacies-vichy/all-areas/sl.aspx?source=footer

את מוצרי לה רוש-פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, ברשתות הפארם, בקופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים: www.drugstore.co.il ,www.medi-link.co.il

הצטרפו אלינו לקהילת לה רוש-פוזה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *