0

לייקים

חברת ה-IT מיטווך נכנסת לתחום החם של הרובוטים. תפיץ את הקובוטים של חברות גלובליות ותכוון לשווקים חדשים.

ההכנסות הצפויות מהמהלך: 25 מיליון שקלים בשנתיים הקרובות בחודשים האחרונים בחנו במיטווך את הפתרונות והטכנולוגיות של חברות קובוטים ורובוטים מובילות בעולם ואת התאמתם לשוק הישראלי, בעיקר בתחומי הרפואה, התעשייה, הקמעונאות והמלונאות

חברת מיטווך, חברת טכנולוגית המידע הוותיקה בישראל, הודיעה על הקמת פעילות ייעודית לפתרונות טכנולוגיים מבוססי אוטומציה וקובוטים (רובוטים שיתופיים, שיכולים לנוע ולעבוד בחופשיות, תוך שמירה על בטיחות בסביבת בני אדם). החברה תפיץ בארץ את הקובוטים של מספר חברות גלובליות ומוכרות בתחום, ועל פי הערכות מיטווך, הכנסותיה בתחום הרובוטים, הקובוטים והמוצרים המשלימים תגענה לכ- 25 מיליון ש"ח בשנתיים הקרובות. את יוזמת הכניסה לפעילות החדשה קידם וילווה אמיר מיטווך, מנהל הפיתוח העסקי בחברה.

לדברי מיטווך, המהלכים להקמת הפעילות (תחת המותג robotize) נמשכו מספר חודשים, כשהמטרה הייתה לבחון בתקופה זו את הפתרונות והטכנולוגיות של חברות קובוטים ורובוטים מובילות בעולם ואת התאמתם לשוק הישראלי, בעיקר בתחומי הרפואה, התעשייה, הקמעונאות והמלונאות.

בין הקובוטים שתשווק מיטווך בארץ נכללים: קובוט אוטונומי לביצוע פעולות לוגיסטיות, דוגמת שינוע תרופות ודגימות במרכזים רפואיים, שינוע עגלות מזון, שינוע עגלות כביסה וכד׳, וכל זאת לצד בני האדם הנעים בסביבתם באותו הזמן; רובוט אוטונומי לביצוע עבודות ניקיון בשטחים גדולים ובשיטות ניקוי שונות; רובוט לנוכחות פיזית-וירטואלית בשיחות וידאו, ורובוט הניתן לשליטה מרחוק, לצרכים שונים ומגוונים דוגמת בקרה מרחוק על תהליכים במפעלים, ועוד.

ההחלטה להשקיע ולפתח את התחום החדש הגיעה עם פרוץ הקורונה, כאשר חטיבת ציוד המחשוב של החברה, בניהולו של אמנון אבי גיא, שהתקינה מערכות למעקב וניטור מרחוק של מאושפזים במחלקות הקורונה שהוקמו במהירות בבתי חולים בארץ, התבקשה לפתח ולהעמיד תוך זמן קצר פתרונות ייעודיים חדשניים להפעלה ושליטה מרחוק של קשר פיזי עם המטופלים. היה ברור לנו שהשוק הישראלי – ובמיוחד כיום, אומר אמנון – צמא לפתרונות שמשלבים אוטומציה וקובוטים, שתוכננו מראש לעבוד ולנוע בחופשיות תוך שמירה על בטיחות בסביבת בני אדם. איתור מהיר של יצרנים גלובליים מובילים בתחום על ידי אמיר מיטווך, איפשר לנו להיערך במהירות כדי לתת מענה לביקוש בשטח, כאשר הפתרונות הראשונים שלנו כוללים רובוטי שינוע ושירות, רובוטים לביצוע עבודות ניקיון ורובוטים לשיחות וידאו (Tele Presence ו-TeleGuidance). אנו נמצאים בימים אלו בעיצומו של המהלך, ובחודשים הקרובים ניכנס לעוד יישומים הקשורים בנושא זה ונרחיבם גם לתחומים נוספים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
דוסיז ברשתות החברתיות

אולי יעניין אותך גם...

VER 0.6

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין ואלכוהול
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב

סגורים,אפשר לחזור בצאת שבת.

היום שבת

אנא חזור 08:10