0

לייקים

טכנודע: חולמים על להפוך את הבית לחדר בריחה מדעי? רוצים שהילדים יהנו מחוויות של מדע וטכנולוגיה דרך משחק?

המרכז המדעי, טכנודע חדרה, משיק תוכנית מדעית יוצאת דופן, המעודדת חינוך למדע בכל בית דרך חווית למידה אחרת הכוללת: למידה התנסותית בבית, ערכות ניסוי ביתיות, חדרי בריחה ביתיים...

הטכנודע בחדרה פיתח בתקופה מאתגרת זו ערכות חדרי בריחה מדעיות, המבוססת על תשתית האינטרנט, כך שאיכות התמונה גבוהה. תהליך הלמידה מתחיל בסיפור מסגרת אטרקטיבי המוביל את המשחק, בו מתואר סיפור מקרה מאתגר. הילד/ה מקבלים ערכות חדרי בריחה מדעיות שכוללות ניסויים ובניית מודלים, כך שתהליך הלמידה הופך להיות פעיל, חוויתי ומשמעותי.

המתודה החדשנית, "טכנודע עד אליך" מתאימה לכל בית, אפילו לילדים ששוהים בבידוד וכוללת:

משחקים בחוקי הפיזיקה- הילדים הופכים לחלק מצוות החיפוש שהגיע במיוחד מישראל על מנת לחפש את אמיר שטס לטייל בהודו. החיפוש אחריו הוביל אתכם לסייר בג'ונגלים ובהרים. כדי לשרוד ולצלוח את המשימה, עליכם להכיר את חוקי הפיזיקה תוך כדי התנסויות המצויות בערכה. תכירו את הגשר המיוחד שהגה לאונרדו, תעסקו במרכז כובד ובאווירונאוטיקה.

ערכה לגילוי פולימרים-  הילדים נבחרו לקחת חלק בקבוצת סוכנים חשאיים בהעברת נוזל מסתורי העתיד לשנות את פני האנושות כולה. הפרופסור היחיד שמסוגל לבדוק את יעילות הנוזל גר במדינה עוינת. העירו את הילדים באישון לילה על מנת שהמשימה תבוצע בחשאיות מלאה ובאופן מידי. ידוע להם שבבדיקת העלייה למטוס לא יאפשרו להם להעלות נוזלים לתא הנוסעים ולכן עליהם למצוא פתרון מידי המצוי בערכה אשר יעזור להם בכל זאת להעבירו בבדיקה. מהרו,  זמן הטיסה מתקרב.

הטלסקופ – מטרת הערכה היא לחשוף את הילדים לעקרונות מדעיים בנושא אור ואופטיקה בדרך חווייתית ומהנה. הערכה מלווה בחדר בריחה וירטואלי הטומן בתוכו רמזים שבעזרתם נוכל להימלט מתוכו . כל רמז מייצג עיקרון מדעי ומשימה מאתגרת הניתנת לפתרון בעזרת מרכיבים המצויים בערכה ובחדר הווירטואלי. החדר עשיר בתכן מגוון: סרטונים, שמע, אנימציות והדמיות, כל זאת בשילוב הערכה מאפשר ללומד סביבה רב ממדית מעניינת ומעשירה.

עלות כל ערכה החל מ- 45 ₪ ועד 79 ₪ ליחידה, עלות משלוח עד הבית החל מ- 30 ₪

ניתן להזמין ערכות בטלפון 052-5380343 (אצל דינה)

לפרטים נוספים ניתן להיעזר באתר :  www.technoda.org.il/

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

אולי יעניין אותך גם...

תגובות אחרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ריאיון השבוע
001-microphone
מבצעים
מבצעים
אופנה
אופנה
בילוי
נופש-ותיירות
בריאות
בריאות
בתוך הבית
בתוך-הבית
גברים
גברים
גדג'טים
גדגטים
חגים
חגי-ישראל
טיפוח
טיפוח
יודאיקה
יודאיקה
יין
יין
ילדים
ילדים
לימודים
לימודים
לכבוד שבת
לכבוד שבת
מוצרי תינוקות
מוצרי-תינוקות
מוסיקה
מוזיקה
מזון
מסעדות
מסעדות
מזון
משפחה
משפחה
נדל''ן
נדלן
ספרים
ספרים
פיננסים
פיננסים
קהילה
קטגוריה קהילה
רכב
רכב